Přejít na výpis diskuzí

Divoký anděl

FILM 26.3.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Najlepšia telenovela 

  • hurvinkovamorticie9

    divoky anděl

    ´´´´´´´´´´´

    1´😇

    2😍

  • Je nejaka podobna telenovela a jmenuje se jsi muj zivot,hraje tam natalia a facundo,ale nikde ji nemuzu sehnat :-(
    • seženeš je všechny ma youtube.com
  • Divoký anděl Super Telenovela.
  • Moc by se mi líbilo kdyby natočili nějaký romantický film a hlavní postavy by byly Milagros( Natalia Oreiro)a Ivo(Facundo Arana)bylo by to super a ona by sním čekala miminko a v českém dabingu by za ně mluvili ti herci kteří za ně mluví v Divokém andělu-Ivana Andrlová a Ivan Jiřík.
  • Seriál Divoký anděl je prostě nejlepší seriál, všichni ti herci jsou prostě super: Milagros-Ivo a všichni další co tam ještě hrajou no prostě jsou super.A některé snény prostě zbožnuji a někdy si je pustím více krát.
    A písničky k seriálu jsou prostě taky super.
    1. Cambio Dolor 2.Me Muero De Amor 3.Huracán 4.Que Si, Que Si 5.Uruguay 6.Valor 7.Vengo del Mar
    a spousta dalších.
    Velka škoda že má seriál jen 270 dílu, škoda že netočili další díly ale jinak ty díly které natočili byly prostě super. když mám volnou chvilku tak sleduji Divoký anděl, ten seriál mě prostě baví a nikdy bych ho nepřestala sledovat."JE TO PROSTĚ SUPER SERIÁL"
  • Teď momentálně můžete Divokého Anděla vidět na televizi Relax - Pohoda. Dávají ho každý den od 19:35 do 20:20 hodin večer. *3* *14* *4* *1* *2*
  • ja je zbožnuju hlavně Natalii Oreiro aneb Mili *15* *14*
  • Ahojky Divoký anděl je moje nejoblíbenější telenovela pořád koukam na youtubku na všechny díly a moc by mě zajimalo kde to je natočené :) *14*
    • valusval11
      Natočené v Argentině v Buenos Aries
      • ano kolik ja ty let *7*
  • Zboznujem herecku Veronicu Vieyru alias Viki! *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit