Přejít na výpis diskuzí

Divoký anděl

FILM 26.3.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejaka podobna telenovela a jmenuje se jsi muj zivot,hraje tam natalia a facundo,ale nikde ji nemuzu sehnat :-(
    • seženeš je všechny ma youtube.com
  • hurvinkovamorticie9

    divoky anděl

    ´´´´´´´´´´´

    1´😇

    2😍

  • Ahojky Divoký anděl je moje nejoblíbenější telenovela pořád koukam na youtubku na všechny díly a moc by mě zajimalo kde to je natočené :) *14*
    • valusval11
      Natočené v Argentině v Buenos Aries
      • ano kolik ja ty let *7*
  • Zdravím,nevíte někdo,jak se jmenuje písnička z dílu 243 2/4,victorie a rocky na dovolené,díky Míra.
  • ahoj tet je natočená i nová telenovela a je to nová verze divokého anděla ale najdete to na youtube pod nesputany anjel je to sice slovensky ale je to super a ona se tet jmenuje maričuj a on chuan migel :)
    • Ale to nehraje Natalia Oreiro a Facundo Arana, ale někdo jiný....!!! *10* *10* *10* LOGIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10*
      • maximalne je daboval nekdo jiny trubelo
      • hraje co ty víš *10*
    • tam nehraje natalia ani facundo..
      • hraje*6* *16* *3* *10* *16*
  • Teď momentálně můžete Divokého Anděla vidět na televizi Relax - Pohoda. Dávají ho každý den od 19:35 do 20:20 hodin večer. *3* *14* *4* *1* *2*
  • Luky1987

    Najlepšia telenovela 

  • Seriál Divoký anděl je prostě nejlepší seriál, všichni ti herci jsou prostě super: Milagros-Ivo a všichni další co tam ještě hrajou no prostě jsou super.A některé snény prostě zbožnuji a někdy si je pustím více krát.
    A písničky k seriálu jsou prostě taky super.
    1. Cambio Dolor 2.Me Muero De Amor 3.Huracán 4.Que Si, Que Si 5.Uruguay 6.Valor 7.Vengo del Mar
    a spousta dalších.
    Velka škoda že má seriál jen 270 dílu, škoda že netočili další díly ale jinak ty díly které natočili byly prostě super. když mám volnou chvilku tak sleduji Divoký anděl, ten seriál mě prostě baví a nikdy bych ho nepřestala sledovat."JE TO PROSTĚ SUPER SERIÁL"
  • Divoký anděl Super Telenovela.
  • nej nej nej

    ja tuhle telenovelu uplne zboznuju...proste ta nej ze vsech.(Natalia je taky moc moc skvela)....skoda, ze uz ji nikde ndavaji. Ja se na ni koukam na www.youtube.com , ae tam maji asi 40 dilu a pak uz jim tam mrte chybeji *9* *9* *9*
    • Momentálně Divokého Anděla vysílají každý den na televizi Relax - Pohoda od 19:35 do 20:20.
    • ilonka94

      Re: nej nej nej

      ted uz tam jsou všechny :)
    • Re: nej nej nej

      http://www.freewebs.com/novely-vide a/munecabravask.htm stahuj si je :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit