Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kaculka89

    úplně trojka nejlepší

    trojka se mi opravdu líbí *4* mám ráda Bucka *14* ten je úplně boží *14*
  • vasok

    nej

    Jednička super, dvojka byla z toho slabšího soudku a trojka úplně boží *15* *15*
  • Hélium

    To je nejlepší filmík.Jak se chechtaj v tý propasti s tím héliem to bylo fakt nejlepší *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • alficka

    SUPER!!!!!

    Byla sem na tom konečně v kině a je to teda suprový dusila sem se popcornem... *1* *1* ale nejvíc se mi líbilo jak byli v tý propasti s tím héliem to sem byla upa naprosto ve slzách *15*
  • nicky0012

    ...

    a kde tedy berete ty brýle když je to bezt brýlý??
  • 3D

    no podle mě je to blbost že si je musíš prinést 3D to je . je to neco na zbůsob monstra vs. vetřelci to je taky 3D bez brejlí obojí sem viděla a je to bomba *1*
  • nicky0012

    je to 3-D

    KÁMOŠKA MI ŘÍKALA ŽE TO NENÍ 3-D ŽE TI TAM TY BRÁLE VUBEC NEDALY TY BYRÝLE S IMUSÍŠ DONÉST SAMA BO CO??JE TO TAK? *7* *3* *1* *8*
    • dracousek

      Re: je to 3-D

      je to v kine 3D,ale brejle ti tam nedavaj.Z domu si neprineses.Jenom Monstra vd. vetřelci 3D v tech dostanes brejle *15* *15*
      • Re: Re: je to 3-D

        Nooo podle toho kdee třeba v Brně ti brýle dají takže jako 3D faaakt super od začítku do koncee sem se jen smála xDxD *15* *15*
  • heath.4ever

    bomba;)

    teda dneska jsem na tom byl v 3D kině a musím uznat, že je to skvělý zážitek.třetí díl,je podle mého ten nejlepší *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit