Přejít na výpis diskuzí

Doktoři z Počátků

FILM 11.7.2013 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všimli jste si, že v tomto seriálu hrají samí dabéři? Např.: Josef Carda, Jitka Ježková, Nela Boudová, David Prachař, Václav Postránecký, Martin Stránský...Mně to došlo až teď :D a Doktoři z Počátků je moc dobrej seriál
  • Je to super seriál. Můj neoblíbenější *1*
  • Tento seriál mám ráda, jenom nechápu, proč Ivuška zemřela a nasadili tam šílenou Bohunu. *8* Taky mě štve, že Ruda byl chvíli v pohodě, protože se zajímal o Karličku(Žaneta *1* ) a teď sype Dobruškovi jedy do pití a jídla a nejhorší je, že ze všeho Dobruška obviňuje Romana *9*
  • Nejlepší je Pepík Carda jako Venca Paděra, on sice hraje záporáka, ale dobrýho a já jsem ráda, že někde hraje, protože je to můj hodně oblíbený herec (hlavně z TELE TELE). Ale jinak jsoi všichni suproví, sestřička Markétka, Jaroušek, Macurovi, doktor Panenka, hodná Josefka...prostě úplně všichni. Moc se mi líbí ta úvodní písnička-ta má dobrou melodii, fakt děkuji za tenhle seriál-je nejlepší ze všech
  • Seriál byl celkem slušný, Postránecký , Vašut a spol. - ale posledních pár dílu stoji za H....!!! Postava Ivušky byla fajn .Zato Výměna Ivušky za to příšerně trapné trdlo (herečka Sandra) je velmi- opravdu VELMI TRAPNÉ.Přijde mi , že si Tv dělá z diváků opravdu srandu - když z tohoto seriálu chce udělat něco mezi cambekem a sitkomem Helena!! Hrůza .Jako kdyby někoho štvalo ,že byl tento seriál oblíben. Pokud scénáristům došlo téma je lepší dobrou práci ukončit než ze všeho udělat 1000 dílnou sračku!! *16* *16* *16* *16*
  • nika1991
    ti to serialy sou supr jasně *14* *14* *14* *14* *14*

    ☺♫


    ****+++
    ****

    ☺↓♥ *14* *14* *14* *14*
    • také souhlasim *14* *14* *14*
  • Jennie
    mám to ráda, je tam skvělé prostředí, ne jak v jiných serálech a má to i dobrý děj, akorát teď už to není až tak super jak ze začátku
  • stále čekám kdy se Počátky vrátí do těch pěkných dílů, ale žal bohu co tam přišla Iva Janžurová a Štěpánek NEB jak se jmenuje je to o ničem.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
  • zajímalo by mě kdo hraje Robina ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit