Přejít na výpis diskuzí

Doktorka Quinnová

FILM 15.7.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katusa

    Srdeční záležitost

    Nejlepší seriál mého dětství. Teď ho opakují a pořád mě ty příběhy berou za srdce. *14*
    • your-darling

      Re: Srdeční záležitost

      i když je to starší seriál...je to bomba..ty příběhy *14* ...jenom škoda že mám odpoledky...nestíhám... *9*
    • Re: Srdeční záležitost

      souhlasím... Jen je škoda, že je tak brzy, ptž moje mamka nestíhá =/
    • jane-

      Re: Srdeční záležitost

      meho detstvi teda ne pac sem na to mlada ae mam ho rada uplne moc a sleduju kazdej dil *3*
  • Věk

    Já si na ten seriál pamatuju z dětství, kdy jsme na to koukali s mamkou (to byla událost vždycky :D ). Teď na to koukám znovu *14* Ale víte co, já nad tím nedávno přemýšlela a už v tom roce, kdy ten seriál začali točit(1993) jí bylo !!!!42!!!! let. Já si to spočítala a hlava mi to nemůže pobrat do teď - tam vypadá tak na 20... (a to, že Sally je o 10 let mladší ačkoli vypadá starší než ona, tak to opominu *1* )
  • lynette
    V Tv:
    Seriál DOKTORKA QUINNOVÁ - 2.řada (Dr. Quinn, Medicine Woman, r. 1993), epizoda The Incident /20. z 149 dílů/.
    ČT1 - 14.00 hod. odpoledne
    Úterý - 3.2.2015
    Alespoň budu konečně vědět oč tam jde, anglické verzi moc nerozumím, vlastně vůbec.
  • lynette
    V Tv -
    Seriál Doktorka Quinnová III (Dr. Quinn, Medicine Woman, r. 1995), díl Indiánský agent - (3. série / 14. díl) v orig. Indian Agent, celkově 57. z 149 dílů.
    Čtvrtek - 26.3.2015
    ČT1 - 14.00 hod. odpoledne

    Nostalgicky zavzpomínám. *4*
  • lynette
    Zajímavost:

    Natáčení probíhalo po celou dobu v krásné přírodě v okolí Malibu.
  • Dr.Quinn

    Na tenhle seriál jsem se koukala asi když mi bylo 6,a vzpomínám si na to jen matně,ale když to teď začali opakovat,ale doslova jsem se do toho seriálu zamilovala a je to můj druhý nejoblíbenější seriál.

    Pokud ho máte také rádi,určitě se podívejte sem:
    http://kataranka.blog.cz/rubr ika/doktorka-quinnova
    Jsou tam díly ke zhlédnutí a hlavně fotky které jsem sama nafotila
    • Re: Dr.Quinn

      ano já se na něj vždycky hrozně ráda dívala s mamkou a mám nahraných všech 162 dílů... *14* *15*
  • lynette
    Seriál ke stažení zdarma, myslím že s cz dabingem. *3*
    http://uloz.to/hledej?media=video&redir=0&q=Doktorka+Quinnova
  • Měla bych takovou prosbičku. Sháním tyto epizody /CZ dabing nebo SK dabing, či v původním anglickém znění s CZ titulky, nebo SK titulky/.
    seriál DOKTORKA QUINNOVÁ /Dr. Quinn, Medicine Woman/:
    1.
    díl The Great American Medicine Show /Zázračná medicína/, r. 1993, premiéra 13.2.1993
    série a č. dílu - 1.série, 8. díl /jinak 8 díl z 149/.
    2.
    díl The Incident /Incident/, r. 1993, premiéra 6.11.1993
    série a č. dílu - 2.série, 4.díl /jinak 21 z 149/.
    • Nevadilo by mi ani původní anglické znění bez CZ nebo SK titulků. *3* *5*
    • 3.
      díl Indian Agent /Indiánský agent/, r. 1995, premiéra 7.1.1995
      série a č. dílu - 3.série, 14 díl /jinak 58 z 149/.

      Poznámka: V CZ je někdy tento díl uváděn pod č. 13!

      4.
      díl Right or Wrong /Řiď se svým svědomím/, r. 1996, premiéra 2.11.1996
      série a č. dílu - 5.série, 7.díl /jinak 108 z 149/.
      • Byla bych vážně moc vděčná, kdyby mi s tím někdo pomohl, pište na můj mail Lynette @seznam.cz. Díky.
        *4*
  • Slaďáček z divokého západu
    Poněkud kýčovitě vykreslený divoký západ s velkou dávkou romantismu, ale se skutečností to nemá pranic bohužel společného. Jelikož jsem "hltavec" filmů a seriálů z tohoto období, seriál jsem kdysi sledovala, i když všechny díly jsem neviděla, přišlo mi ale, že s každou další řadou měl sestupnou tendenci co se týče scénáře. Herecké výkony byli výborné, moc se mi líbilo, že to byl snad první seriál který více dal hereckou šanci také "native" hercům a herečkám. Dr. Michaela Quinnová pro mě bude asi navždy takovým symbolem morální síly, lidské dobroty a ochoty pomáhat. Navíc, příroda v seriálu je opravdu skvostná. Hodnotím 7/10.
  • Oprava

    Mělo to bý takhle
    http://kataranka.blog.cz/ru brika/doktorka-quinnova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit