Přejít na výpis diskuzí

Dračí srdce 2

FILM 29.1.2023 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked som čekla recenzie na Csfd myslim si, že toto pokračovanie si určite nezaslúži až také nízke hodnotenie ako jednu hviezdičku alebo prehnane Odpad.Aj keď nedosahuje takých kvalít ako vynikajúca jednotka ( pri ktorej mi ešte aj dnes na konci vyhŕknu slzy)celkom slušne na ňu  vo všetkých smeroch nadvazuje,dej ide rýchlym tempom,exteriéry a známa veľkolepá hudba sú proste Top. Čo sa hlavných postáv týka,sirota-koniar Geoff,ktorý sa túži stať rytierom a mních Mansel,sú akási ,,New Generation,,po Bowenovi a  bratovi Gilbertovi,čiže tu ozaj nevidím dôvod na kritiku.Ďalej je tu drak Drake(trochu mi vadilo,že je  niečo viac CGI ako jeho predchodca Draco,ktorý mi pripadal vytvorený o niečo realistickejšie)čo je pravdepodobne Dracov syn,a vzhľadom k tomu, že je to mladý drak,ktorý bol roky izolovaný za múrmi kláštora, mi dávalo logiku,že sa musel naučiť lietať a chrliť oheň,tak neviem prečo s tým mala väčšina divákov taký problém.V podstate jediná vec,ktorá mi na celom pokračovaní prekážala, bola čínska princezná-bojovníčka a jej starý radca,ktorí sa do stredovekého,typujem aj Európskeho, prostredia absolútne nehodili. A tak isto fakt, že sa na konci prekvapivo dozvedáme, že ani Draco a ani Drake neboli ,,tí poslední svojho druhu,, kdežto sa tu objavuje nejaký čínsky drak ,,od vedľa,,čo musel  prebývať v ľudskom tele!Tak to sa mi zdalo už príliš prekombinované a poriadne pritiahnuté za vlasy, už ked som to videla prvý krát ako decko.No aj napriek tomu sa mi páčilo,ako neskôr Drake napravil Dracovu chybu z minulosti a polovicu srdca dal svojmu priateľovi Geoffovi,ktorý si to zaslúžil.Takže podľa môjho názoru Dračie srdce 1 hodnotím na 97% a Dvojku na nejakých 78%.Ostatné časti,tie boli totálne braky, čo sa len snažili parazitovať na názve Dračie srdce,pričom s pôvodným originálom nemajú vôbec nič spoločné, a tie si zaslúžia hodnotenie Odpad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit