Přejít na výpis diskuzí

Drak přichází

FILM 4.3.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeho poslední film byl hra se smrtí bruce lee je nej *3* *15* *2* *1*
  • lynette
    Asi je to pro někoho klasika
    Přiznám se, že teprve nedávno jsem film skoukla od začátku až do konce čistě ze studijních důvodů, jako malá jsem u toho nemohla prostě vydržet, nebyla jsem nikdy fanda asijského kontinentu. I když příběh sám o sobě je neskutečná americká slátanina, svůj účel legenda bojových umění Bruce Lee plní a tak to má být. Je mi ho líto, že tak brzy zemřel, lituji i jeho syna, kterého o několik let později potkal stejný osud. Líbila se mi zrcadlová scéna, i když mi to taktéž přišlo nějak přitažené za vlasy a nelogické, Bruce působil jako slepý krtek, co se marně honí za dědkem s nasazeným smrtícím "drápem" na ruce. Takže Bruci, jen kvůli Tobě hodnotím tento film známkou 6/10, jinak bych musela oznámkovat za daleko méně.
  • Poslední film??

    ahoj, tento film byl asi jeho posledním že? *9*
    • Re: Poslední film??

      Jo bohužel, ale začal točit film GAME OF DEATH ke kterýmu udělal konečný scény a náhle zemřel, takže film nedodělal.Má snímky BIG BOSS,FIST OF FURY,WAY OF THE DRAGON,ENTER THE DRAGON a kousek GAME OF DEATH.Zatim ...
      • Re: Re: Poslední film??

        ale dodelal ja ten film mam na DVD *13* *13* *15* *15*
      • Re: Re: Poslední film??

        Hi all....Jestli by nahodou mel nekdo z vas tento film a chtel by ho prodat tak bych mel zajem....THX Cyluss(david.cislar@atlas.cz) *3*
        • Re: Re: Re: Poslední film??

          ja bych ten film taky chtel!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit