Přejít na výpis diskuzí

Dům u jezera

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film je fakt skvělej opravdu stoji se na něj podívat *14* *14* *14* *4* *3*
  • Nejkrásnější film..Spousta lidí tvrdí že je těžko pochopitelný ale mě jej 15 a pochopila jsem ho moc dobře. Nádherný romantický film co naprosto vystupuje z řady stejný a jednotných rom. filmů! Od chvíle co mu poslala katalog jeho otce sem brečela až do konce a ještě dlouho chvíli po tom.Ten film mě nadchnul ..Představa že na ní čekal 2 roky mi vždycky vžene slzy do očí.Nádherný film,odedneška mám nový oblíbený:'))* *14* *3* *15* *4* *4* *4* *4*
  • Ó můj bože, ten příběh mě úplně dostal na konci jsem asi 5 minut brečela určitě se na tento film podívejte.
  • Milý film ze kterého mrazí.
  • iwetka.v

    krasny :)

    proste krasnej film :) kdyz jsem ho videla poprve, tk jsem uplne brecela, kdyz jsem si uvedomila, ze mel vlastne umrit...a idkyz jsem ho videla uz hodnekrat tk se mi vzdycky ta slzicka v oku zaleskne... :) *14*
  • xxtinaas

    Trochu velkou chybu tam udělali!!!

    Ten film je krásnej, celkem i pochopitelnej, ale přesto je to jedna velká chyba, který se scénáristi dopustili. A to jest: On jí posílá dopis a jasně že když ho za 2 roky nikdo nevyzvedne tak ho tam najde, ale ona mu přece dopis nemůže poslat. Její dopis nemůže cestovat z budoucnosti do minulosti, to je blbost!
    • Ve filmech je všechno možné..Zapomínáš že tohle není realita:)
    • Re: Trochu velkou chybu tam udělali!!!

      Myslím, že o té "chybě" scénáristi dobře vědí *3* vždyť na tom je celý film postavený... Ano, je to nelogické a v reálném světě neuskutečnitelné, aby Kate posílala dopis do minulosti, ale tady to prostě funguje - asi proto je také někdy tento film označován jako romantická scifi... Pokud se tedy divák tuto "nelogičnost" a přijme jako fakt, čeká ho podle mě velmi neobvyklá, ale o to krásnější lovestory...
  • kdo mi to vysvětlí???

    ahoj,tak jsem tento film právě skoukla na primě,bohužel či bohudík si dost zakládám na logice,tady bohužel žádnou nevidím,pořád nad tím s bráchou dumáme,což je asi ztráta času, nejak nám necvaká,jak se mohli na konci vlastně sejít??je mi to schopen někdo objasnit? *7*
    • xxtinaas

      Re: kdo mi to vysvětlí???

      No oni se setkají v jeho roce 2008 on ví kde v ten den bude a tak jí za ty dva roky přijde tam navštívit....nevím jak ti to vysvětlit, jestli to nepochopíš s filmu tak to nepochopíš vůbec...
      • xxtinaas

        Re: Re: kdo mi to vysvětlí???

        Zkus se dívat na čarodějky, rozvine ti to tvou fantazii a nebude pro tebe tak těžké ten film pochopit
  • Pivo

    a všimla jsem si že v americe čepují naše pivo:) 47:00 v baru...kamera jede kolem pípy a je tam Pilsner Urquell
    • Re: Pivo

      Jestli to není tím, že se v Americe nevyrábí pivo, ale něco jiného, moc moc ošklivého...
  • The Lake house

    Je to jeden z nejlepších romantických filmů co sem viděla :). Strašně se mi líbí nápad a scénář. *4*
    • Re: The Lake house

      moc se mi tento film libil plus skvele vybrana dvojice *14*
      • nelmo

        Re: Re: The Lake house

        jj to jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit