Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Jo celkem dobrej horor,ale zas tak sem se u něj nebála...
  • House of Wax

    Fakt drsnej film. Drtsný s tym vteřinovým lepidlem, nužkama a nebo s tim ufiknutým prstem. Já bych tam nechtěl být. *3*
  • chyba

    pardon:byl ok *3*
  • hmmmmmmmmmm

    špatnej film to neni strašně sem see bála a v noci se divim že sem usla,fakt horor jak kráva,nedoporučuju těm,kdo se bojí krve,fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj *9*
  • House of Wax

    Jo, vidělaa jsem to, když to dávali v TV s kámoškou. Když to začalo tak hodinu se tam nic nedělo, ale pak to bylo opravdu drsný :D Občas jsme to přepli, měli jsme trochu slabší žaludek, ale jinak to bylo pěkný. Akorát co mi přišlo přehnaný, jak tam někomu už nevim komu usekli hlavu, a on ještě mrkal nebo co :D Už si to moc nepamatuju :D A ten useklej prst byl hnusnej:D Ale jinak bezkonkurenční,skvělý prostředí i herci.
  • LOVE

    Miluju Tě Eliško *14*
  • Blbost

    Tak já jsem teda spíš na psycho horory než na takový béčka jako bylo tohle. Byla to nuda u které se bojí asi jen 10ti letí caparti. Nechápu že tenhle film nosí nálepku horor. *7* Pro nadšence amerických hororů typu "BAF a hlava je fuč a hlavně že krev cáká" to byla asi síla, ale pro lidi co mají rádi něco u čeho se dá přemýšlet a bojíte se té atmosféry která vládne všude okolo je tenhle film ztráta času. *15* *13*
  • bléééé

    ty jo je to fakt hnusný:-) já tam bejt tk se zabiju radši sama *4*
  • super špica

    je to jeden z najlepšich hororov ake som videla a to už ich bolo a Chad to je ten najkrajši chlap na svete je tam proste užastny a krasny !!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • spešl

    Je to proste ten nejlepsi horor ze vsech !!! A to herecky obsazeni taky nema chybu !!! Proste super filmiiiiik *3* *14* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit