Přejít na výpis diskuzí

Dva a Půl Chlapa

FILM 30.7.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledám díl

    Ahoj
    Prosím může mě někdo říct co to bylo za díl, ve kterém seznámí Charlie Alana s jeho bývalou přítelkyní z Francie co se v posteli chová jak mrtvola?
    • berusska102

      Re: Hledám díl

      Myslím že ,,Skoro jako nekrofilie"
  • mikes38

    nwm

    super serial vzdycky se u nej rezu smichy *1* *1* *1* proste nej *15*
  • Někdy celkově sranda,jindy zase nic moc.Herecké obsazení celkem dobré.Zvlášt ten kluk(Jake),když se na něco zeptá Alana a Charlieho,bývá celkem sranda.Seriál spíše průměrný.Tvrdí se,že hlavní herec Charlie Harper má 90 iq a ne vždy mu něco dojde.
    Myslím,že Charlieho bratr Alan je chytřejší trochu než on.
  • Tenhle seriál nikdy nezklanal :D Aspoň dokud tam byl Charlie :D Jeden z nej seriálů vůbec :D Největší nářez je když se tam objeví bláznivá Rose to je pak záruka vtipných situací XD A Jake ten má kolikrát naprosto nebezpečně dobrý hlášky XD Třeba dnes byl díl kdy Chelsie "seznámila" Alana s se s vojí zvláštní kamarádkou a tou nebyl nikdo jiný než bláznivá Rose XD Nejlepší jak Rose přilepila Alanovi na rozkrok model autíčka XD Jen málá narážka na to jak Rose přilepila Charliemu pytlíka ke stehnu XD Prostě tenhle seriál je nářez XD Sice ne takovej jako Teorie Velkýho Třesku ale i tak je to jedna z největích seriálových nářezů co jsem kdy viděl XD
  • Jinak si myslim že je škoda že v nejnovějších dílech už Charlie nehraje (viz. jeho problémy s pitím) a podle mě to bez něj už ono nebude aspoň ne dlohodobě... Ashton Kutcher je sice občas komickej ale neumí ty sarkastický grimasy s obličejem co umí Charlie, takže to podle mě nebude ono...
    • tak zase to nemá být nahrada charlieho :D :D
  • Jakou písničku hraje Jake ve dvacátým díle první řady?
  • lenca29

    Lenkaa

    te divny ze tu sou i holky, ale tenhle serial je fakt super!! *15* *15*
  • pelclovajana

    igla

    Tenhle seriál je fakt nářez!!! I když není úplně dokonalý...

    *3* *4*
  • :)

    Mě to taky baví :)
  • wow

    neeeeeeeeeeeej sitcom mam vsechny dily v compu ;):p *14* *3* *15* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit