Přejít na výpis diskuzí

Dvanáct do tuctu 2

FILM 4.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč tam není uvedený Tay Tay a Aly?!?! *13*
  • *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • čo ti jebe? -.-
  • Nevíte ty písničky..? nutně bych to potřebovala vědět díky
    • Tak se koukni na konci na titulky, vždycky tam (na konci) jsou názvy písniček a autorů.
  • Znáte někdo písničky z tohoto filmu? Byly tam jen útržky, ale bych jejich názvy. Děkuji *4*
    • Tak se koukni na konci na titulky, vždycky tam (na konci) jsou názvy písniček a autorů. *3*
  • Super Herci!!!

    Cheaper by the dozen 1 i 2 jsou ty úplně nej filmy, ale to už asi víte *1*. Hlavně tam hrajou super herci: Steve Martin, Hilary Duff, Alyson Stoner, nebo Taylor Lautner *14*!!! Miluju ty scénky s Eliotem a Sárou. Ty herce vybrali fakt perfektně!!! Někde jsem četla, že by měli natáčet i 3, někdy tenhle rok, myslíte že je to pravda? To by bylo boží!!!!!!Miluju tyhle filmy!!§ *14* *14*
  • cicmunda

    Jackob

    Právě ted jsem říkala jak jsou ty faninky trapné když se rozplívají nad jeho fotkami,filmy.... ale sme jedny z nich *1* *1* ¨jednoduše je to ***kunďák*** *14*
  • Taylor

    co super film supe Taylor *14*
  • supeeeeeeeeeeeer

    Tenhle filmik je supeeeer.Zbožnuji z něho Morgan York a ještě tu druhou ve filmu se jmenuje Jessica.Prostě ty dvě malé holky.Jsou supeeeeer.Ale jinak filmik je BEST!!!!
  • anca.trhla.anca

    A

    newíte někdo kde se dá na něj juknout viděla jsem jen 1 nemůžu najít nikde 2:) dikec
    • Re: A

      ahoj.dá se na to podívat na kinotip.cz *3*
  • javancurova

    Dvanact do tuctu

    dobry film , hodne mne pobavil,zvlast jak se hadali v tom kine *1* *5* *3*
    • javancurova

      Re: Dvanact do tuctu

      jo v tom kině to bylo dbrý *1* *5* *4* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit