Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikullicka

    Závislost

    Než tento článek bude hned odsuzovat raději to dočtěte... Nic zlého tam neni... naopak....;-)Nejdřív jsem si myslela co všichni s tím Stmíváním mají???? Musí to být blbost..... Prostě všichni puberťačky mleli něco o Edwardu Cullenovi a já nevěděla proč.... Pak přišla kamarádka a zeptala se mě jestli jsem to četla tak jsem jí odpověděla že ne.... Přece nebudu číst takovou kravinu že jo... A tak mi poradila, ať to nedělám..... S radostí jsem její radu přijala.... Pak jsem viděla film..... A ten mě dostal.... Hned jsem si koupila všechny díly a začetla se..... Hltala jsem to..... nikdo mě od tý knížky nedostal..... Když jsem dočetla poslední díl, tak jsem neměla co dělat tak jsem se zase dala do čtení prvního dílu.... :D:D Začínám na tom být závislá.... Jojo.... Kdybych jen poslochla tu mojí kamarádku, nemusela bych mít v počítačí přes 2000 fotek z twilight.... :D:D Nemusela bych si říkat"Kéž by mě teď hned kousnul nějaký upír.... Chci být upírkouuu!!!! " Ach jo.... :D:D Ale na druhou stranu jsem ráda...... Je to pěkné čekat na filmy a povídat si o twilight s někým kdo je na tom také zavislý jako já.... Tak to by bylo.... :D *3*
    • kikullicka

      Re: Závislost

      NO... Já už holkám taky lezu na nervy.... Kamarádka mi dala cd a to má být prý to cd které dostala Bella k narozeninám od Edwarda.... Já si to pouštím pořád a mámě to už leze krkem.... Je tam Clair de lune, a zpívá tam taky Robert... Ve stmívání je to písnička kde oni dva sedí v té restauraci a svěřuje se jí, že umí číst myšlenky..... A jsem taky ráda že nejsem sama.... :d Je to fajn si takhle s někým o tom popovídat, když kamarádky odmítají.... Měli bychom si udělat srazík... :D:D takové twilight odpoledne... :D *3*
      • Re: Re: Závislost

        No já mám stažený oba soundtracky..Mám je v mobilu a furt poslouchám..Jakmile sem na pc tak si to taky pouštim prostě furt..Ve svym okolý nemám nikoho tak závislího jako sem já ..Tady je to super..Nejdřív sem to jen četla a ted tu sem každej den a komentuju všechno..Jako ten sraz by byl super xD
    • Re: Závislost

      Jsem na tom úplně stejně a spolužačkám už lezu na nervy jak to čtu pořád dokola *14*
      • your-darling

        Re: Re: Závislost

        Jo to je strašný..kámoš mi už to knížku začal schovávat..sme magorky fakt...=o)
        • Re: Re: Re: Závislost

          Mě to holky ve škole taky sebraly ž eprej furt jen čtu a nepovídám si xD..A ted si koupily vlastní a čtou taky xDD
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Závislost

            jo no..donutila sem je aby se na to koukli a popravdě neznám člověka kterýmu se film ani knížka nelíbila...
            *14* ...I love it...=o) *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Závislost

              Přesně xD..Máma pořád na co to koukáš zase nějaká blbost ..Horor nebo co to je ?xD..VYsvětlila sem jí to a na no to bude určitě pitomost pak si jednou se mnou sedla a koukaly sme spolu:-)) No a už to bylo xD..Stmívání si získalo další fanynku xD
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Závislost

              jo no..máma můj vkus na filmy odsuzuje a kouknou se na twilight pro ní byla fakt oběť,ale hned po první čtvr hodině jí to přešlo a nemohla od toho odtrhnou oči... *14* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Závislost

              Tjn..Koukala sem na film s mamkou..Ta se na něj podívala s tátou a tomu se to taky líbilo a to už je co říct xD..
    • Re: Závislost

      Naprosto s tebou souhlasím ..Taky mi každý říkal že je to blbost ..Jednou z nudy sme se na to podívala a už se to spustilo..Fotky..Knížky..Písnič ky..Všechny 4 díly sem měla dočtený za týden xD..Fakt závislost ,taky mě od toho nemohly odtrhnout..Jakmile sme dočetla všechny díly začala sem znovu:-)) Jakmile sem slyšela o midnight sun tak sem si ho taky musela přečíst xD..Ted si furt říkám a kdybych uměla číst myšlenky..Kdybych měla tak dobrej zrak atd xDD
      • your-darling

        Re: Re: Závislost

        Už vyšlo půlnoční slunce???
        • Re: Re: Re: Závislost

          Nn nevyšlo eště pořád se neví jestly ho Stephenie dokončí..Četla sem jen ty zveřejněné kapitoly..
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Závislost

            Na jaký stránce docela bych je chtěla číst...
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Závislost

              díky..je to taky na téhle stránce..ne celý,ale přece dobrý...
              http://twilightinfo.pise .cz/pul-slunce-kniha-on/022010/

              celkově je ta stránka suprová... *3* *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Závislost

              1 kapitola je tady > http://www.stmivani.eu/4-o-knihach/ pulnocni-slunce-midnight-sun/
              2-11 kapitola je zde > http://www.edwardcullen.kx.cz/midni ght_sun_casti.htm
  • mmarketa

    trailer

    jsem našla ten new trailer, ale je to blbá kvalita ale to neva že!? aspoň něco! *15*
    http://www.youtube.com/watch?v=buZEUTgeIww&feature=player_embedded
    • verujik1901

      Re: trailer

      *14* jj aspon neco ja už sem našla v dokonalý kvalitě... http://www.youtube.com/watch?v=Y11FBV7DU94&feature=player_embedded *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • lejonkaas

    ja

    já miluju roberta pettinsona , nesnášim jacoba , miluju edwarda , mám ráda taylora lautnera. *1* *1* *1* *1*
    • your-darling

      Re: ja

      a trochu ti hrabe co... *9*
  • lejonkaas

    cullenovi

    ahoj
    koho z cullenů ,máte nejradši (hned po edwardovi)Emmetta,jaspera ,alici,rossali,carlislea nebo esme?
    já mám nejradši edwarda ! ale hned po něm mám ráda (mám ráda všechny a moc moc) asi alici . ale ostatní taky miluju *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • adush96

      Re: cullenovi

      já asi njvíc Rosalii hlavně po 3.a 4.dile
      a pak je to asi takhle Alici,Emmeta,Jespra,Carlai,Esme
      • adush96

        Re: Re: cullenovi

        ještě sem zapoměla mezi Alicí a Emmetem je ještě Renesmé *15*
    • vrtulka

      Re: cullenovi

      no po Edwardovi to mám asi takhle: Alice, Emmett, Jasper, Carlisle, Esme a Rosalii *3*
    • Re: cullenovi

      Mám ráda alici a emeta *3* *14*
  • herci

    štve mě výběr některých herců...Jacob mi vadí už od začátku a ta nová Victoria se mi taky nějak nepozdává, tak snad to nebude moc velký zklamání *4* Nový Měsíc se dal přežít jen když člověk ignoroval ty Taylorovy vybělený zuby a pořád stejnej výraz v xichtě...ale zase ti Novorození vypadaj docela dobře *3*
    • Re: herci

      No jako souhlasim s tebou s těma novorozenýma ale ohledně Taylora-Jacoba musíš uznat že se netvaří jako "pitomec" sám...Rob-Edward se taky tváří tak nijak!jak už tu někdo řekl je to jen věc názoru, ale je pravda že Jacob je v něčem lepší než Edward, ale pak zas Edward je v něčem lepší než Jacob *3*
    • kamca12

      Re: herci

      Souhlasím s tebou... Hlavně mě zarazilo, když v knížce ho popisují za pořádnýho kluka... vlkodlaka, skoro metr devadesát a přitom je ve filmu menší než Rob. A rozhodně na šestnáct vypadá *1* a tak to nebylo popsaný. Ale jinak je Taylor hezkej, v tom nejsou pochyby =) Tuhle roli měl ale dostat někdo jinej. A s Victorií to máme taky stejně. Nevíte proč musela být jiná? Trošku blbá otázka, ale jestli to mělo nějakej pádnej důvod. *1*
      • Re: Re: herci

        No když už jsme u toho tak Robert-Edward taky nemá perfektní obličej a podle mě taky nevypadá jako socha ,ale taky někdy kouká jako by neměl všech 5 pohromadě a to Edward z knihy nedělá....A fakt je asi těžké najít herce na které popis z knihy úplně sedí...PEACE *3*
      • Re: Re: herci

        No ono se to v kníže popisuje ale pak když májí natočit něco podle knižní předlohy a co nejvíce se jí držet tak ono je to docela těžký...Zkus se vžít do té kůže režiséra když musí obsadit ty role a zkus si najít do toho filmu ty herce aby vypadali stejně jak jsou popsaný v knize...!!!
    • Re: herci

      No mě zase celkem vadí Robert jako Edward...Já být Bella tak zůstanu s Jacobem a Taylor se pro jeho roli výborně hodí...Mě zase příjde že spíše Robert má pořád stejný výraz a nemám ho moc ráda...a to že vyměnily Victorii mi příjde dost ujetý...Mělo to vůbec cenu ,když stejně zařve???A navíc ta původní herečka mi byla simpatičtější!!!! *3* Jen můj názor
      • Re: Re: herci

        Taylor je ošklivý a sobecký, co se jeho role týče!!!!!!!! Robert má skvělý zuby! Prostě celý dokonalý!!!!!! =**** Miluju ho!!!! =**** *14* *14* *14*
      • lidush

        Re: Re: herci

        no jo ale pochop, ze cely pribeh je o belle a o jeji lasce k edwardovi, takze pochop ze kdyby se s nim rozesla a zacala by byt s Jacobem, tk by to bylo smutny, blby a hrozny!!! *14*
        • Re: Re: Re: herci

          No já to chápu a proto říkám kdybych já byla Bella. *4*
          • Re: Re: Re: Re: herci

            kdybych byla Bella... asi bych se zachovala jako Bella v knize. Jake je kamarád něco jako brácha... *3*
    • your-darling

      Re: herci

      to jo no..Tak na taylora,který je tam od začátku si člověk zvikne,ale ta nová Victoria..nevi jak ostatní,ale mě se nelíbí....
      Spíš jde asi o zvyk,ale je to fakt divný...
      • lidush

        Re: Re: herci

        co...dyt taylor je bozi, a myslim ze kdyby tam zadny taylor nebyl, bylo by to celkem nudne celkove ...nebyl by to uz milostny trojuhelnik...a ta victorie...co se da delat....ale bacha, neurazet taylora....i kdyz robert je hezci....PS: taylor ma krasny zuby!!!!
        • Re: Re: Re: herci

          No newím jestli je robert hezčíí...ale každý má jiný vkus *4*
        • your-darling

          Re: Re: Re: herci

          Jasě že bez něj by to nešlo,jenom mi leze krkem jako Jackob..Ale nemyslím to nějak špatně..
          A mimochodem,i když Roba miluju upa jak můžu..Taylor,a teď je mi skoro blbě že to říkám,ale Taylor je hezčí...
          Ale v hlavě to má víc v pořídku Robík.. *3*
          • Re: Re: Re: Re: herci

            Taylor je o hodně hezčí!!!Upa jsem zbožňovala Edwarda,ale Jacob mi pak nějak víc sedl,Edward je pstě moc slušnej,hrozně opatrnej atd..Jacob je pstě puberťák se kterým by si Bella užila mnohem více zábavi.Jacob je pstě nej a myslím že to postupem času začne připadat vám všem,protože já jsem taky dřív upe milovala Edwarda,ale teť se mi nějak hnusí,navíc jak furt Belle zakazoval jezdit do La Push,já bych mu normálně řekla co se mě do toho sere,když jsou to moji kamarádi a když ještě nejsem upír,že na mě žádná hranice neplatí,však mu to potom taky řekla.ale moc slušně *1*
          • Re: Re: Re: Re: herci

            me se teda taylor nelibi a je mi nesympatickej ale je to vec nazoru *3* I love You Robert!!! *14* *14* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: herci

              Proti Taylorovi nemám velký výhrady. jen... T. JE JEN HEZKÝ NIC VÍC. PRO MĚ NEMÁ CHARISMA. Robert charisma má je hezký- proto s ním Kris chodí. T. je hezoun, model, a brzo okoukaný- proto s ním chodí Taylor(kterou moc nemusím) ale mým největším favoritem je Carlisle, Esmé, Alice, Rosalie a Renesmé *4*
            • pigi.kajinka

              Re: Re: Re: Re: Re: herci

              me se zas hrozne libi taylor ty jeho zuby jsou super a nemam moc v lasce roberta je divny a k te viktorii zklamalo me to ta nova se mi moc nelibi ale snad si zvyknu už se na zatmeni nemužu dočkkkkkkaaaat *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: herci

            me se teda tyalor nelibi a je mi nesympatickej ale je to vec nazoru *3* I love You Robert!!! *14* *14* *4*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: herci

              Taky ho miluju...Jenom z jedný strany je Taylor hezký,ale prostě mi vadí,že hraje takovýho pitomce...
              Rob je super... *14* *14* *14*
  • bobisak

    eclipse

    strašně se moccccky těším já sem bella *14* já miluju edwarda *14*
    • Re: eclipse

      ale já ho miluju víc *14* *14*
      • Re: Re: eclipse

        pche!!! ja ho muluju nejviiic!!!! :-D *14* *14* *14* *14* *14*
        • your-darling

          Re: Re: Re: eclipse

          ee..já víc...:D
  • vrtulka

    DVD kvalita

    lidičky měla bych prosbičku. nemáte někdo ještě nějaký další odkaz na stáhnutí Eclipse v DVD kvalitě? ten, co je tady níže uvedený už jaksi nefunguje a já další najít nemůžu. děkuji moc za pomoc.
    • vrtulka

      Re: DVD kvalita

      nebo třeba kdyby už jste to měli někdo stažený v té DVD kvalitě, jestli by bylo možný poslat mi to třeba na email? je to nicole1@seznam.cz
  • lidush

    film v kine

    juhuuu...ja to taky konecne vcera videla...a ktem mrte scenam jak jste tady uz psali patri taky jak si bella zlomila ruku o Jacoba a jak to potom rikal jeho tatovi...celkove mc pekne udelany....a trhani hlav z bitvy bylo taky dost k videni
  • gabi5111

    Eclipse + CZ Titulky

    http://nikii-lovepcd.blog.cz/1007/t wilight-saga-eclipse-cz-titulky kto chcete tak tu si to možete pozrieť celé online ....
  • Eclipse

    Ono to s rozhodováním mezi Edwardema Jacobem nebude jednoduché ale potom si vybere lásku na celý život.Já vím jak skončí trojka a čtyřka a opravdu jsem zvědavá jak to natočí.
    • Re: Eclipse

      Řekla bych že "život" není to pravé slovo... *1* Jiank já bych volila Edwarda má daleko lepší chrakter než Jacob, není sobec a Jacob se někdy chová jak malý dítě, v některejch pasážích knížky bych ho nejradši vyškrtla...a po vzhledový stránce Edward má prostě svoje kouzlo, ten jeho úsměv je takovej zvláštní a krásnej, kdežto Jabob má prostě jenom namakanou postavu...Edward je krásnej i bez toho.. *14*
      • jemi

        Re: Re: Eclipse

        jj já souhlasím ataky bych hlasovala pro team Edward vždyt mám placku tohohle týmu *3* *1* *14* *14*
      • anusqa

        Re: Re: Eclipse

        i já souhlasim on má upa takovej nádherný usměvy nebo ten jeho upa kawai umučenej výraz nebo když... je prostě nej *1*
        • Re: Re: Re: Eclipse

          A četla si tu knížku? Tam je Edward nádhernej a Patinson mu nesahá ani po kotníky. Měli vybrat jinýho herce!! A ty si kráva pač jak by asi tak mohl bejt Čtvrtej díl, kdyby se Bella nerozhodla pro edwarda. Já četla všechny a film je úplně jinej a horší.
          • Re: Re: Re: Re: Eclipse

            a ty jsi snad první člověk, s kterým naprosto souhlasím :) Edward je v knize úplně jiný, krásný, než Robert..ale co už .. taky mi příjdou trapné ty dohady, který je lepší.. v knize je lepší Edward, celkově..jako Bellin muž *3* *4*
          • jemi

            Re: Re: Re: Re: Eclipse

            aby ses neposrala ty čůzo xxx *13* *8* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Eclipse

              a jejej, tady je ukázka toho, že jsi ještě malá puberťačka, co soudí podle zevnějšku atd atd má cenu se rozepisovat? *3*
      • vrtulka

        Re: Re: Eclipse

        naprosto s tebou souhlasím *3* přesně tohle si myslím i já. Edward se prostě chová jak dospělý, kdežto Jacob jak malý dítě.
        • ducker

          Re: Re: Re: Eclipse

          souhlasím Edward je stokrát lepší *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Eclipse

            souhlas edward 100000000000 lepší *14* *14* *14* *14* MILLUJU HO
          • zuza-nyje

            Re: Re: Re: Re: Eclipse

            To já sváma teda nesouhlasím. Příjde mi spíš že Edward se chová jak idiot a Jacob je takovej v pohodě, ale každej má svůj názor no *4*
            • mart14

              Re: Re: Re: Re: Re: Eclipse

              souhlasím na 100 procent....je užasnej *14*
          • kacica91

            Re: Re: Re: Re: Eclipse

            Podpis. *1*
            Protože Edwardovi, takovému, jakého ho popsala paní S.Meyer se hnedtak někdo nevyrovná! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Eclipse

              Ano ano děvčata, Edward je prostě krasavej a má dokonalej charakter...nejvíc si mě získal v Zatmění když se ho Jcob zeptal jestli by ji opustil a on že by nikdy nedovolil aby byla nešťastná a kdykoliv bude chtít může odejít, ale zároveň o ní nepřestal bojovat...To bylo krásný.. *14*
      • pajujuska

        Re: Re: Eclipse

        naprosto souhlasim i když se mi líbí víc taylor než rob ale v knížce bych taky volila edwarda *3* *15* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit