Přejít na výpis diskuzí

Elisa z Rivombrosy (TV)

FILM 4.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádherné!!!!!!!

    Nejkrásnější seriál poslední doby,už jsem ho jednou viděla a zdála se mi lepší ta první řada,ale když to tak vidim ta druhá zase není tak špatná hlavně Antonio Cupo *14* .Tenhle seriál se fakt povedl.Nádherná hudba a hlavně krásná doba,v které se seriál odehrává.Tenhle seriál mě dokáže i rozbrečet.
  • pěkné

    Ano, je to mé gusto, poslední dobou jsem si hodně všímala i toho, jaká nádherná hudba celý příběh podbarvuje! Hudba, krásná a kvalitní tak,že by klidně mohla znít samostatně, se zde pokorně sklonila před příběhem jako jeho průvodkyně! *14*
  • Nej

    Tento serial je fakt nej,ale osobně se mi líbí více ta druhá řada. *14*
  • Ach jo!!!!!

    Nádherný seriál,bohužel dneska Prima odvysílala poslední díl druhé řady,škoda že nezačnou vysílat 3. řadu s Agnese. *9*
  • nisee

    Elisa ke stažení

    ahojky,našla jsem stránku,kde jsou odkazy ke stažení první a druhé série Elisy z Rivombrosy s českým dabingem......je to přes rapishare...
    • Odkazy nefungujou =o(
    • nisee

      Re: Elisa ke stažení

      http://all-with-snapyy.webgarden.cz /serialy-ke-stazeni-zdarma/elisa-z- rivombrosy-cz.html
  • Nejlepší seriál

    tento seriál je naprosto úžasný.skvělí herci úchvatné kostými krásná hudba zajímavý děj...prostě všechno nej:) *14*
  • Krása

    Tenhle serálek je upa božíííííííí miluji ho!!!!! *15* *14* *1*
  • nádherné

    Krása,můj nejoblíbenější seriál.Zajímavé historické období,skvělé herecké výkony a nádherná hudba.A ještě ke všemu Krásnej Alessandro Preziosi. *14* *3* *15*
  • nikolinka

    Ahoj prosim nemohl by mi nekdo poslat všechny dili elisy z Rivombrosy...? pls na tento e-mail nikolinka1996@seznam.cz *3* prosim.děkuji
  • Ten seriál je boží zrovna s mamou sledujeme 13 díl jen skoda že Fabrizio v 16. dílu zemře pak už mě to tolik nebaví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit