Přejít na výpis diskuzí

Fantom Opery

FILM 4.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se libej ty pisne a hlavne ti herci ja sem se zamilovala ten film hlavne do fantoma(gerarda buldera) jak s kristynou zpivaj a jak romantycky spolu jsou ale je mi ho lito v tom filmu.jinak doobravdy me se zalibil(a) krystyna a fantom *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *2* *2* *2* *15* *15* a nejlepsi film kde hraje Gerard Bulder je fantom opery a velimi ho doporucuji van vsem.
  • Fantom Opery

    To je vážně úžasnej film, fakt super ...
  • fakt skvělý x)

    tohle je fakt nádhernej film *5* sem se na něj koukala 2x po sobě *3*
    • Re: fakt skvělý x)

      já dokonce 4x *14*
    • Re: fakt skvělý x)

      já asi milionkrát! *1*
      • Re: Re: fakt skvělý x)

        já už ho znám nazpaměť,bez českého dabingu je prostě super *14* *5*
        • Re: Re: Re: fakt skvělý x)

          Souhlasím.. taky jej znám zpaměti.. ale žádný český dabing, to ten film ničí..:) *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: fakt skvělý x)

            Taky je to lepší bez dabingu, už jsem si na to prostě nějak v té angličtině zvykla *14* *3*
  • Supeeer

    Myslím, že jsemo za dva měsíce viděla asi 20x... Hudbu jsemi stáhla na netu a hnedka aj do mobilu. Gerard je tam naprosto úžasnej. Neviděla jsme lepšího herce.Už jsem s ním viděla několik filmů a tak můžu potvrdit, že co zahraje to je perfektní! Vřele doporučuju jak tenhle film tak i všechny ostatní kde Gerard Butler hrál! *1*
  • alvinka
    *14* *14* *14*
  • Pochvala

    Tento muzikál zanechá v každém člověku opravdu krásný zážitek.Ocenění které tento film získal jsou opravdu zasloužená.Už jen zpracování scény.Práce celého štábu lidí,herců,komparzu a všeho kolem je neuvěřitelná.Shlédnout tento film doporučuji všem ať jste jakéhokoliv žánru.Mimochodem poděkujme autoru románu že něco tak skvostného napsal.
  • chyti za srdicko

    fakt krasnej film.A taky sem dost koukala,že Gerry Butler to i fakt zpiva.Fantoma muzete milovat i nesnaset,ale ja ho proste zboznuju a Gerryho taky..fakt supr vykon!A je videt v rozhovoru s nim,že ho ten film taky dostal..prej kdyz si cetl scenar tak brecel..ja se nedivim ja u toho rvu pokazdy.Jeste musim pochvalit krasny pisnicky..a to na operu nejsem!!!
  • ...

    jj my se na to koukali ve skole v hudebce a je to moc super!!!!akorat sem to nevidela do konce ale kamosky sou kamosky tak vsechno vym!!!! *14* *14* *9* *5*
    • Re: ...

      je to nádherný a strhující film *4*
  • Nádhernej film

    Fanto Opery je fakt nádhernej film a dostal mě hned na poprvé.Písničky jsou taky úplně senzační všichni herci mají dobrou kvalitu hlasu a to ani kolikrát nevíte že někdo z nich umí zpívat *4* .Moc často se na něj ale nedívám mám totiž strach že se mi obehraje i když ho mám moc ráda.
  • clayra

    The best off

    nejnejnejnej filmek :o) geniální!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit