Přejít na výpis diskuzí

Fantomas

FILM 4.3.2007 17:02
5 příspěvků

Fantomas,záhadný netvor s ocelovou tváří terorizuje Paříž.O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti,neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil. Prvním hostem tajuplného Fantomasova paláce se nedobrovolně stane novinář Fandor,který napsal o netvorovi senzační článek.Fantomas potrestá tuto troufalost osobitě:vezme na sebe Fandorovu podobu a spáchá fantastickou loupež.Později si nasadí masku komisaře Juvea,který se neúspěšně již dlouho snaží Fantomase dopadnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelíbí se mi fantomas protože je blbec
  • fantomas byl pitomec
  • Absolutní souhlas. A tomu, kdo to ten scénář vymyslel a u nás to nekompromisně a DOKONALE nadabovali naše herecké špičky - tak jako spoustu filmů - by zasloužili pozlatit koule (pokud to byli chlapi). Na dabing jsme v ČR prostě špička - hlavně Brno. Tohle - tyto filmy - už se nemají šanci v dnešní době se opakovat. Všechno je dnes digitální a nedá se na to dívat. Je to o penězích samozřejmě. Některé věci se stávají jen jednou. A ty nejlepší věci jsou zadarmo.
  • Super film. Hlavně Louis de Funes. *14*
  • nejlepší film

    Nejlepší film!!!!!!!! Všechny tři díly Fantomase znám nazpaměť, ale stále to miluju, nikdy se mi to neokouká. Můj nejoblíbenější film - všechny tři díly!!
    Luis de Funés a Jean Marais jsou zde skvělí a jsou to moji oblíbení herci. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit