Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Políbila mě dnes múza...:-)

    SPIRÁLA ŽIVOTŮ

    Hans Matheson, skotský to rodák a anglický gentleman,
    v minulém životě anglickým nešťastným králem,
    v současnosti melancholickým umělcem.
    Jako král chtěl si žít v poklidu,
    ale žil jen v spalující bouři neklidu.
    Královnu a děti své miloval,
    z královské pokladny hodně bral a chudým málo rozdával.
    Čekal ho za to osud potupný a neblahý,
    před palácem svým byl před zraky poddaných na špalku sťatý...

    V současné době znova reinkarnovaný,
    štíhlý to mužík s hlubokým pohledem a očima jak blankyt,
    hlasem sametovým a kůží bílou jak padlý sníh,
    zažívá opět velký neklid...
    Ač mnohostranný talent a stydlivý poeta,
    váhá, zda pokračovat v herectví či raději zpívání,
    je to pro něj obrovské životní soužení a vzdává se lehce svého snažení..
    Vysnil si kdysi krásný život rodinný, místo toho má ústup ze slávy jen
    a v sobě pocity marnosti a viny..
  • coze...?

    mam to brat jako spatny vtip.. *7* *9* krasavec hans ze chodil s tou opici s vytahanymi prsy, kde jsou spolu na screenech..? *9* noo, tak chalan teda moc velky sebevedomi nevlastni.. *9* *9*
  • Zajímavosti

    - filmoví milenci May a Jimmy (resp. herci Samantha Morton a Hans Matheson), nebyli v době vzniku filmu milenci jen na plátně, ale také v reálném životě.
  • Boj dobra a zla v lidské povaze

    Krátký film nabitý mnoha situacemi k zamyšlení, určitě se u něho nudit nebudete a těch necelých 15 minut vydržíte. Já sama ho viděla několikrát, když byl ještě volně ke shlédnutí na zahraničních serverech. Bohužel už není a stáhnout si ho legálně z netu za finanční poplatek mohou jen v Great Britain.:-(( Takže, kdo tam momentálně žijete, určitě se mrkněte a sami se podívejte, jak ústřední dvojice filmu v podání Samanthy Morton a Hanse Mathesona vyřeší "problém" s jejich postřeleným kamarádem Kinneym. Konec nebudu prozrazovat.

    Dávám 10 bodů z 10.
  • Shánim!!!

    Mám velký zájem o tenhle film, kdo ví, odkud se dá stáhnout nebo kde ho sehnat, ať mi napíše prosím na můj email Killer.mausie@atlas.cz, díky. *4*
  • THE FUTURE LASTS A LONG TIME /1996/

    Mrkněte *3* Tady je Hansík v záčátcích své kariéry, mladej zajíc /21 let *4* / a hraje tam se svou expřítelkou Samanthou Morton hlavní role.
    *4*

    http://www.channel4.com/film/reviews/film.jsp?id=125211
    • Re: THE FUTURE LASTS A LONG TIME /1996/

      asi jsem uplně slepá nebo co, ale kde mám vidět to video? na těch stránkách když dám watch video tak to musím uložit ale má to podivnou koncovku takže vím že se mi to neotevře... ?? ;-)
      • lynette

        Re: Re: THE FUTURE LASTS A LONG TIME /1996/

        Jak máš napsáno "Watch video" tak pod tím máš hned napsáno slovo "low" a "High". Tak na jedno z toho prostě klikni, ono se ti to samo otevře a spustí. Mám to tak, že když kliknu na "High", otevře se mi rámeček Stažení souboru, tak klikni na tlačítko "otevřít", soubor se ti otevře, tak pak už jen dej playing a máš to.
        *3* *5*
        • Re: Re: Re: THE FUTURE LASTS A LONG TIME /1996/

          jj to jsem taky myslela, ale mě se zobrazí jenom nabídka uložit nebo najít, asi to bude chtít nějakou instalaci :-[
    • Re: THE FUTURE LASTS A LONG TIME /1996/

      Jo, jinak Hansík v tý době chodil se Samanthou i v reálu, takže vlastně tolik hrát zamilovaný hrdličky ani nemuseli. *3* *14* Jak jsem se tak koukala, tak to video se bohužel asi stáhnout nedá...
      *9* Takže se aspoň jukněte. *14*
  • Budoucnost trvá dlouhou dobu

    Shlédla jsem jenom v angličtině a jako neangličtinářka jsem samozřejmě skoro ničemu nerozuměla *9* Ale aspoň jsem si plno věcí domyslela *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit