Přejít na výpis diskuzí

Glee

FILM 5.4.2010 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj lidičky na youtube bylo video jak rachel a quinn zemřou ... chci se zeptat jestli je to pravda a v jakých je to popřípadně dílech ? :)
    • nene :) Quinn mela autonehodu, koncila tim serie, myslela jsem si, ze umrela, ale ne :) Byla nejakou dobu na vozicku, ale pak se postavi na nohy.... no a Rachel se nic nestalo, byl to asi nejaky funmade :)
    • *14* *14* Love Finn
  • Mohl by někdo doplnit ty ostatní herce třeba: Naya rivera - Santana Lopez nebo Mark Salling - Noah puckerman a další .... Hlavně že tam sou ty co hráli v Glee jen jeden díl to fakt bezva *6*
  • Právě sem četla ten článek o tom že dianna agron si nezahraje ve 4.sérii. No tak zase o jednu dobrou herečku v Glee míň *7*
  • Miluju Quinn Fabray a Noaha ´Pucka´ Puckermana. Jsou úžasní hlavně společně je úplně žeru *14* *1*
  • dozvěděla sem se že Glee má od 5.září být zase na prima COOL a to v ranních hodinách když jsou všichni ve škole. Mrzí mě že asi neuvidím 4.sérii. no na 100% by to bylo lepší o víkendech je jedno v kolik ale o víkendech co myslíte? *9*
  • Jednoznačne Finchel *14* *14* *14*
    • *1* Přesně
  • Já mám ze všech nejradši Rachel a Jesseho *3* Škoda že jim to nevyšlo *9*
  • SAM :DDD *14* *14* *14* *14*
  • kurt *14* *14*
    • seš na gaye jo ? *1* ... tak to nemáš šanci
  • Já se koukám na tuhle stránku jsou tam všechny díly: http://www.zkouknito.cz/ , I L♥VE GLEE *14*
    • A jsou i česky nebo jen v AJ ? *9* ... Ale jestli v AJ tak neva *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit