Přejít na výpis diskuzí

Greta

FILM 20.12.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jděte s titulkama někam troubové *1*
  • Re: Re: greta ke stažení

    Prosímtě mohla by jsi mi říct kde přesně na ulozto to de stáhnout?
  • Re: Re: stažení v češtině...

    pošleš mi odkaz pls..? a rěma titulkama. ? *3*
  • zdisulinek95

    Re: Download??

    www.ulož.cz tam to najdeš *4*
  • zdisulinek95

    Re: greta ke stažení

    no já tam prvně stáhla bez titulku ale pak na tom ulož to sem stáhla i s titulkama se musíš trefit do toho správnýho...
  • zdisulinek95

    Re: stažení v češtině...

    ee já ho prvně stáhla v angličtině ae pak sem si sáhla ještě jeden a tam byli tytulky tak aspon vim co tam řikali *1* *1* ae jinak moc povedenej filmík můžu na něj koukat furt *14*
  • mishelinka7

    stažení v češtině...

    Ahojky tenhle film ještě nejde stáhnou v češtině?? *9*
  • Re: titulky

    titulky si můžeš stáhnout na www.titulky.cz :)
  • titulky

    ahoj kdo by chtěl poslat na email titulky nebo film napište na email olismrckova@seznam.cz papa *4*
  • Re: Ten film nejde nikde najít

    na www.uloz.to si jde stáhnou,stačí zadat greta,ale je to anglicky a bez titulků,ty si asi budeš muset najít někde na netu *3*
  • greta ke stažení

    zdarec film už je ke stažení na ulozto.cz ale nejsou titulky nevíte někdo kde by se daly stáhnout? pokuď ano tak písněte na email janinir@seznam.cz předem děkuji *9* *3*
  • ee!

    To ještě nejde stáhnout protože ty filmy nebyly vydané... Greta bude uvedena na DVD v Austrálii, USA a dalších zemích 25.11.2009 a u nás někdy v lednu. Určitě v prosince to bude na netu k sehnání... *3*
  • Ten film nejde nikde najít

    Chtěla jsem si stáhnout tento film a ještě Safety Glass to je taky s Hilary Duff a nejde to nikde najít na žádné stránce o tom nic není jen na osobnosti.cz ... prosím vás jestli to někdo najdete dejte sem odkaz...moc díík:-)
  • miss.pajinqa

    Download??

    Nevíte někdo kde stáhnout tento film?? Nemůžu to nikde najít..tak pls pokud někdo víte napište mi do vzkazu..kuju
  • komentář

    hezký smajlíky a blog

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit