Přejít na výpis diskuzí

Gympl

FILM 22.8.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parádní film

    nevíte kde bych mohl stáhnout film gympl? *3* *4*
  • wow???!!!!

    byla jsem na gymplu a musím přiznat, že mě zas tak moc nezaujal, ale ten soundtrack a ty některé hlášky to vyrovnaly *5* byl ale super no :-) *15*
  • Gympl

    Gympl je fakt nejvíc super film... lepší než nějací Rafťáci... a ty hlášky tam taky nemaj chybu
  • Gympl

    byl sem na tom pred par dny..sem si myslel ze to nebude buhvijak super film ale bylo to hrozne no...nejsu zadny kritik ale treba u snowboardaku sem se zasmal stokrat vic tady jedine vtipne hlasky byly pouzity hned v traileru to bylo vsechno jinak to bylo o nicem *9* *9* *8*
  • No.....

    to trotl: To mě fakt mrzí, ta hladina IQ klesla určitě tobě. *15* Tomáše Vorla (ať už mladšího nebo staršího) neurážej *13* Vsadim se, že si gympl ani neviděl *7* *10*
    to yuri: no stříkáš zdi, to seš fakt mastnej, ale pravopis se můžeš naučit *9*
    to mora: souhlasim *4*
    • Re: No.....

      podle me je tom borec a gympl byl mazanej.....100krat lepsi nez nejaci snowboardaci.............. *1*
    • Re: No.....

      JJ Lucy a Mora oba máte pravdu,dávám si na Českém jazyku hodně záležet na pravopisu,i na slovosledu,ale ne vždy to jde..Ale jako ten zasranej idiot Yuri,se opravdu nemohl dopustit horších chyb,než-li těch,které napsal,fakt debil.A trotl je taky debil,poněvadž hodnotí lidi podle filmu,neznáš ho osobně,nezná,studuješ psychologii,aby si ho mohl znát?? Ne,seš prostě debil... *16*
  • gimpl

    Za posledních 7 let klesla průměrná hladina IQ v ČR zhruba o 17,4%. Lehce znechucen dodávám, že Vorel je pí*a a mladej Vorel ještě větší. *5*
    • Re: gimpl

      Jo... A ty jsi co? Jak tohle můžeš říct o někom, koho vůbec neznáš?!
      • Re: Re: gimpl

        trotle.. co???
    • Re: gimpl

      A ty si zase debil
    • Re: gimpl

      ty debile to nemas na vic????je borec a ty si sracka......... *1* *1* *1*
    • Re: gimpl

      U nás na učňáku je to teda hodně podobný tomu fylmu. Mi taki stříkáme zďy
      • Re: Re: gimpl

        Možná stříkáte zdi, ale pravopis se moc neučíte co?
        • Re: Re: Re: gimpl

          mno a co,koho zajima pravopis... *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit