Přejít na výpis diskuzí

Gympl s (r)učením omezeným

FILM25.9.2012 13:29
186 příspěvků

Hradecké gymnázium je škola se špatnou pověstí, která má před sebou poslední podmínečný rok své existence. Buď se "něco" stane, nebo bude zrušena. Ví to ředitel Matula, jenž ale utopil pohled na realitu ve sklence chlastu, ví to zástupkyně Eva, která by se ráda dostala k moci a dokázala, že škola by pod jejím vedením určitě prosperovala, ví to i češtinářka Eliška, jedna z posledních, které osud hradeckého gymnázia a jeho studentů není lhostejný. Na školu přichází mladý pedagog Adam, který ještě neztratil všechny iluze. Z vlastní zkušenosti ví, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy zase budete vysílat gympl s (r)ucenim omezenym ? *13* *9* *9*
    • Až TV NOVA rozhodne tak podepisuj petice co tu jsou a dávej tady na osobnostech hlasy:-)
      doufám že petice pomůžou:-)
      • Ahoj holky a kluci pomohlo to já tam budu též a budeme v září natáčet nové díli tak se kukejte a papa Nikol a Patrik
        *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
        • Ahoj je to fakt pravda že se zase bude natáčet Gympl s (r)učením omezeným? Jestli jo tak to fakt budu ráda.
  • Určitě lepší než Ordinace v růžové zahradě. Ale... Ne je to dobrej seroš, dívám se na něj.
  • Prosím vratte nam gimpl
  • Tento seriál je nejlepší. A Ondřej Brzobohatý je v něm sexy...
    • to je
  • Gympl je hodně suprovej seriál. Mám ho moc ráda. Hrají tam skvělí herci. No prostě jednička. (y) *3*
  • Tohle je jeden z nejlepších seriálů :) mám ho moc ráda *3* *14* Je to fakt super :D
  • jste pekni nikola a patryk *14* *1* *3*
  • Ahoj prosim sdilejte tohle:
    http://www.petice24.com/gympl_s_ruenim_omezenym_-_pokraovat mas rada gympl? Podepis petici aby gympl nekoncil, NOVA bude souhlasit s pokracovanim kdyz bude 5000 podpisu rozesilej vsem co maj gympl radi
  • Gympl je užasnej .. :) Hele lidi jak se jmenuje skutečně Danny ? prosím odpovězte :)
    • David Gransky
    • Danny se jmenuje David Gránský *4*
    • David Gránský, 21 let a bohužel zadaný :-D
    • Daniel Ježdík a hraje ho David Gránský
    • Dany jse jmenuje David Gránský
  • Nejlepší je Patrik Hájek-Jáchym Kraus *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit