Přejít na výpis diskuzí

Hannibal - Zrození

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliska25

    doost drsný

    hej tak tento film je dost drsnej mooc se mi líbil:D
  • hannessa

    =]

    Miłujů tento fiłm=]...A to na horory nekoukám,tento jsem si zamiłovała,ałe kvůłi tomu,že tam hreje ON...Gasparđ Ułłieł=*<3
  • zlodejkakrve

    jj

    mě se tenhle film moc líbil mám ráda horory
  • karinlxviii

    h.l.

    miluju celou serii s hannibalem lecterem..ale pořádně jsem viděla jenom právě tenhle film:-D v půlce mlčení jehňátek jsem usla, hannibala jsem viděla ještě před mlčením jehňátek, tak mi to nedávalo mysl a nebavilo mě to, takže jsem to po pár minutách vypla a červeného draka jsem viděla naopak asi od poloviny:-D ale ta postava je prostě super..takový můj tajny vzor *5* *3*
  • skolnyj

    Chytavý příběh

    Tento film se mi doopravdy moc líbil, příběh byl chytlavý a hl. představitel ukázel co v něm je tím, že dokonale ztvárnil film a přiblížil se původním dílům Hanibala. Ať tak, či tak nedám dopustit na první díly Hanibala. Nejvíc se mi ovšem líbil ten poetický děj příběhu ... kde autor propojil více rovin děje najednou. *7*
  • super film

    Proste super film, ktorý som videla veľa krát, keďže som si ho aj nahrala hehe :D....no nič, super film, krásny herec v hlavnej úlohe a proste skvelý štýl milujem takéto veci!...Dúfam, že pôjde aj pokračovanie....tak to si teda nenechám ujsť!!!!!! No posledné moje slovo k tomuto filmu: SUPER ... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit