Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terez.ska

    HP

    HEJ PREMIERA BYLA SKVĚLA!!
  • simist

    relikvie smrti - dotaz

    nevíte kde na netu splaším relikvii smrti knihu v českém oficiálním překladu on-line pokud jo pls pošlete do vzkazů odkaz díky simist *3*
    • Re: relikvie smrti - dotaz

      http://www.harrypotter.mistecko.cz/ e-knihy tady to je celkem pohoda :)
  • yahooooooooooo

    už se děsně těšim na film ! *15*
  • Hodnocení filmu

    Jak můžete hodnotit film když ještě neni ani v kině!!!!! *7* *7* *7*
    Jinak na film se m *4* c těšim *14* *14*
  • anyxx

    ..........

    Tenhle díl je bomba...ale víte že v posledním dílu(...a Relikvie Smrti) v knížce zemře Fred Weasley??krutý co a ještě zemře Nymfadora Tonksova a vlkodlak Remus Lupin
  • Kino

    Včera jsem na tom byla v kině v metropoli ve 24:00-opůlnoci.Je to krásný,ale Snape tam zabije Brumbála.
    • Re: Kino

      proč to říkáš?Jak to dopadne? *7*
      • Re: Re: Kino

        stejne to uz vsichni vedi....kdo necet knizku tak at do kina ani nechodi
  • terinka4

    Tu knihu si musím přečíííst!!!

    Mno.. z toho filmu jsem byla trochu zklamaná! A ted taky vím proč z toho co tu píšete a proto si tu knížku rozhodně PŘEČTU!!!*3*Jinak ten film nic moc se tam nedělo mno..ale jinak zasmála jsem se to je pravda a u nakonce mi vlastně tekly i slzy*4*!Takže Harry je prostě vždy nej! *1*
    • Re: Tu knihu si musím přečíííst!!!

      No knížku si přečti je o hodně lepší a napínavější...Od filmu sem čekala víc tajemna... *16*
      • terinka4

        Re: Re: Tu knihu si musím přečíííst!!!

        JJJJJJJJJJJ!!!!! Už tu knižku čtu a je opravdu o dost lepší než film hodně moc moc moc věcí vynechali a nebili ve filmu!!!Je to škoda. *9* Ale jinak je to super díl prostě Harry Potter je Harry Potter!!!
  • xxtinaas

    Recenze?

    Já souhlasím se ZuzikBubu, s tou trapnou romantikou máš pravdu...hlavně u Harryho a Ginny. Jak ho tam krmí jako kdyby byly nějácí milenci, nebo s tou kaničkou *1* a tak a s ostatníma věcma. I když se mi ta scéna s doupětem líbila taky nechápu jaký to mělo smysl. No ale co se mi líbilo. Vtipné scény byly dost dobré třeba Harry když se v jeho blízkosti objevila Ginny, nebo dračí koule. *3* Rozhodně ale nejlepší byla scéna s "opilým" Harrym *1* *5* Ještě teď mám výtlem *15* Ale přesto ten závěr filmu byl otřesnej...některé věci mohli udělat líp... *7*
    Tak co lidi kdo z vás byl na premiéře? Já jo a hned 2x
    • Re: Recenze?

      Jo ty joky stály vážně za to :D...první vtipnej Harry Potter ;)...výtlemy jsme tam chytali docela často :D (stejně ale něco napínavého by bylo lepčí, nebo aspoň půl na půl, chvíly akce a chvíli se tlemit)...premiéru jsem si nemohla nechat ujít ;), ale byla jsem tam teda jen jednou, páč už se chystám, jak si HPs táhnu :P
  • terkamalinka

    Zejtra na to jdu

    Ahoj lidi, zejtra jdu na HP do kina. Už jsem si to kdysi přečetla ale když jsem zjistila že má bejt premiéra tak jsem si to přečetla znovu abych věděla o co tam jde. Vidím že jste několikrát napsali že jste u filmu brečeli to jsem zvědavá jestli se to stane i mě *3*
    • Re: Zejtra na to jdu

      taky jsem se rozhodla to přečíst pár dní předtím než jsem na to šla, ale stejně to bylo jedno, protože polovina věcí v tom filmu stejně nebyla..
  • filmy

    Ahoj..zatím jsem četla všechny díly kromě 7.(ale už ho mám domy jen si ji nechávám na dovolenou)a můžu říct že knížka je o moc lepší než film..je tam víc děje a nikdo tě neovlivňuje tím jak to tam vypadá(jako prostředí lidé a tak).ale jinak i filmy nejsou k zahození a nejvíc se mě zatím líbil 3.(Harry Potter a vězeň z Azkabanu)
    • Re: filmy

      no to asik kazdymu *16*
      • l.enik

        Re: Re: filmy

        No to mně se nejvíc líbil Harry Potter a ohnivý pohár.Ale jinak jsem se těšila na další díl který měl přijít do kin v listopadu a oni to prý přesunuli až na léto 2009 *10* *8* *9* .Moc se ale těším protože podle ukázek se máme určitě na co těšit.Jinak souhlasím s tím že kniha je lepší kvůli tomu co je tu již napsané.Vadilo mi dost na pátém díle tolik vynechaných podstatných věcí,ale samozdřejmě chápu že se do filmu nemůže vlízt všechno *3*
        • Re: Re: Re: filmy

          ahoj..přesně..jsme na tom stejně.. *9* *9* *9* *10* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit