Přejít na výpis diskuzí

Hodiny

FILM 4.3.2007 16:49
  4 příspěvky

1941. Spisovatelka Virginia Woolfová, mučená pochybnostmi o smyslu své umělecké i osobní existence, páchá sebevraždu. Richmond, Anglie, 1923. Virginia v azylu svého venkovského domu začíná psát jedno ze svých vrcholných, nejintimnějších a vnitřně nejkomplikovanějších děl - román Paní Dallowayová. V Los Angeles roku 1951 si touto knihou prosvětluje depresi všednodenního stereotypu těhotná žena v domácnosti Laura Brownová. I ona je stíhána hlubokou nejistotou ve vztahu k roli matky a hospodyňky, ve které by ji rádo vidělo její okolí - ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ThePiskoz
  3 skvělé herečky v jednom filmu. Už jenom podle jmén se na ten film musíte kouknout. Příběh je trochu náročnější, ale pochopit se dá už na začátku. 50 léta v Americe byly krásné, nachtlo mě to auto! :D Určitě se na to koukněte!  Můj názor! :)
 • adrianav

  Dojmy z filmu

  Tak jsem film "Hodiny" konečně zhlédla amusím říct, že je to jeden z nejzajímavějších filmů, které jsem kdy viděla. Všechny tři herečky hrajou fenomenálně!
  Ale také na mě udělala veliký dojem hudba. Hned jak jsem jí ve filmu slyšela, jsem si musela pořídit Soundtrack. Je vážně úžasná!!!
  A je mi také ctí psát jako první do této diskuze :-D
  • Re: Dojmy z filmu

   Hodiny - úchvatný film, silný zážitek a zároveň smutek z někdy kruté reality. Být sám sebou za každou cenu, je někdy moc těžké..
   • tyret

    Re: Re: Dojmy z filmu

    Žít na tomto světě je těžké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit