Přejít na výpis diskuzí

Hon za svobodou

FILM 4.3.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hon za Svoboudou

    Tento film je velice vtipný,romantický a prostě skvělý moc se mi líbí *3*
    je fakt hezký a stojí za to si ho skouknout - Tento film byl natáčen i v praze pak v Benátkách,Švýcarsku a Berlíně a pak v londýně a USA
    • Re: Hon za Svoboudou

      *9* jo moc super až na to že jsem viděl jen kousek moc bych ten filmeček chtěl!! tak jsem se chtěl zeptat jestli ho náhodou nemáš nebo nevíš kde si ho stáhnot s českým dabingem třeba!! *14*
    • Re: Hon za Svoboudou

      *3* jo fakt super filmeček ale já viděl jen kousek *9* *9* chtěl jsem se tě zeptat jestli náhodou ho nemáš nebo jestli nevíš kde si ho stáhnout?? prosím strašně prosím předem díky fakt se mi ten kousek líbil *4*
  • je krasnej *14*
  • super
  • krasa *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nádherný film a dokonalý týpek v něm!!! Jen už asi rok scháním písničku, která hraje, když Anna zjistí, že jí lhal a utíká od něj...Kdyby náhodou někdo věděl, byla bych vám moc vděčná :) *13*
    • Písničky se jmenuje Life Will Go On a zpívá jí Chris Isaak. Tady je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=33BoLjd-wxs . *3*
    • ahoj ak si uz náhodou zistila ako sa vola ta pesnčka a kto ju spieva mohla by si mi npisat hladam to uz hodinu na internete a nemozem to najst diki moc
  • je to fakt super film a i dost blázniví *14* *14* *15* *15*
  • Chris Isaak
  • Hon za Svobodou

    zdravim,nevote nekdo od koh je ta pisnicka na konci?kdyby jste to nekdo vedeli tak piste na mail.....dik moc..
    • Re: Hon za Svobodou

      Prosím prosím nevíte někdo jak se jmenuje ta pisnička, která hraje na té párty After raid,hned na začátku ? :) děkuji odepište na meil :)
      • Yomanda Youre Free
    • Re: Hon za Svobodou

      a už ti někdo na to odpověděl *7* taky bych to chtěla vědět *9*
  • Hon za svobodou

    zdravim, lidi chci se zeptat jestli nevíte kde bych ten film na netu koupila nikde ho nemaj nebo už ho neprodávaj, prosím info na mail, děkuju moc *3*
  • veris-avril

    :-)

    upe krásnej romantickej film nejvíc řezy u něho jsem měla
    • Re: :-)

      ahoj to jo je tu uzasnej film ale nevite kde bych se na nej na netu mohla kouknout????
      prosim odepiste
      • kate555

        Re: Re: :-)

        může si ho ztáhnout na ulož.to nebo je na kinotipu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit