Přejít na výpis diskuzí

Honey

FILM 4.3.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honey

    Honey je ten nejlepsi fil co sem kdy videla!!!Z toho filmu si muze spousta lidi uvedomit ze zivot neni o drogach atd ale i o tanci!!!
    • Re: honey

      Jj, naprosto souhlasim... Nej filmik ktery sem videla. Moc nadherny!!! *14*
      Mohlo by byt nejake pokracovani *3*
      • Re: Re: honey

        ahoj jo, pokračování by mohlo být, ale nevíš náhodou proč????? kdyby se udělalo pokračování, tak by to bylo už o ničem ..... nepřemýšlela jsi už náhodou o tom ??? asi ne .. bylo by to asi jen o tom, jak si staví ten dům pro taneční studio, a ty děti co tam s ní tančili by takm taky pořád asi tančili ... nemyslíš??? tak mi řekni co by bylo bomba na dalším pokračování??? jen by to byl volný průběh a na tom bomba by asi nic jinéhoi nebylo, než by se rozvedla s tím svým a tu školu by ji někdo překazil... takže opravdu chceš pokračování??? *7* *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: honey

          ahojky máš pěkné fotečky. měj se goot *1* *3* *3*
  • Honey

    Honey je naprosto skvělí film moc s mi líbil...Nevíte náhodou jak se jmenoval ten malý kluk???I ve filmu i ve skutečnosti jak se jmenuje pls odp. jestli víte...Díky *14* *14* *14*
    • Re: Honey

      Jo ty myslýš Raymonda??Mno ve filmu je to Raymond a ve skutecnosti se jmenuje: Zachary Isaiah Williams *3* *3*
      • Re: Re: Honey

        myslíš***
    • Re: Honey

      zachary isaiah williams ve skutecnosti a ve filmu reymond =)
  • :)

    Hm fakt sqěloučkej filmíček...moc moc se mi líbil:) super taneční kreace..hm moc fajnéé *14* *3*
  • Užasnej fillm

    Užasnej filmeček...sim vás je i 2??? *7*
  • Benny

    Ahoj prosím nevíte kdo hrál V tom filmu Bennyho? Když tak mi pisněte na e-mail nebo icq: 480-985-215. Díky moc *14*
    • Re: Benny

      bennyho hral lil romeo *1*
  • prcek

    ahojky, pls nevíte někdo jak se jmenuje ten herec co hrál toho malího? je tady na tý fotce: http://img.osobnosti.cz/film/honey/ O98301-dff71.jpg *7* pls
    • Re: prcek

      jestli myslíš raymonda tak se jmenuje:Zachary Isaiah Williams *3* *3*
    • Re: prcek

      raymondhttp://img.osobnosti.cz/smil es/2.gif
      Hi hi hi *1*
  • SUPER

    Nádhernej film,skvělý choreografie,supr písničky i děj..Prostě SUPER!!! *3* *15*
  • HONEY

    Honey je prostě muj best filmek..o tancování...v hlavní roli s Jessicou...což dodat...prostě super film*14*
  • Supeeer..!! :))

    Tak tohle je supeer film..Moc se mi líbí..!! *14* *3* *4* *3*
  • B-)

    Nádherný filmíček s hezkým koncem! Myslím to vystoupení. *3* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit