Přejít na výpis diskuzí

Hory mají oči

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horor s Aaronem Stanfordem *14* . Perfektní!!
  • Ta jednička je naprosto skvělá a patří mezi moje nejoblíbenější masakrový horory
    Líbila se mi docela i dvojka. Jediný co mi vadilo, že to na sebe nenavazovalo a oba dva díly končí hodně otevřeně. Jinak perfektní film. ;)
  • Miminko

    Hele umře tam to miminko ? :/ jestli jo tak se na to nechci dívat tak ted nevim ;)
  • konec filmu

    Je to fak mazaný film,ale škoda,že to skončilo tak,že jsou uprostřed pouště s vybuchnutým karavanem,nepojízdným autem,polomrtvým člověkem a radioaktivní vesnicí xD
    • avril_princess

      Re: konec filmu

      Tos vystih dobře *1* Už si videl 2??
  • :D

    no.. super...ale teda trochu masakrový..já jsem spis na duchy atd.. :D
  • maggie555

    Zrcadla sou lepší

    jo byl to celkem nářez ale stejně mam radší zrcadla-ty sou takový víc psycho :D jasně,troška krve tam je,ale já sem spíš na nadpřirozeno,duchy,záhady....no prostě psychouš na psycho *1* *1* ale jinak v pohodě film
  • Fakt drsný

    Je to docela dost dobrý takhle jsem se nebála ani u Metra ale pak jsem to vypla kámoška se bála jako to dopadnée? *7*
    • hory mají očix metro

      Furt lepší než metro
  • dobrý..ale nechutný

    Super horor..jak jo..ale nelíbil se mi protože tam hrálo miminko no a mě se horory s mimčama moc nelíbí!!!Vím jsem slabá ale co... *13*
  • lost.romankaaa

    juu

    tenhle film je jako ze BOZIII!!! Upe megalni horor a Emilie tam vystrihla skvelou roli!
    • Re: juu

      Jj, taky si myslim, Em to zahrála skvěle. A celej film je suprovej, docela brutální, no, ale tak to má bejt. :D
      • lost.romankaaa

        Re: Re: juu

        no presne, co je horor bez "krapet" brutality?=D
  • mazec

    horší horor sem neviděla sem pak nemohla tejden usnout!jak sem se bála

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit