Přejít na výpis diskuzí

Hrabě Monte Cristo

FILM 4.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný film

    Skvělý film na osamělé večery
    • Re: Krásný film

      Jojo, souhlasím!!!! Doporučuju *15*
  • Ano SUPER film

    přesně na osamělé večery nádherná výprava točeno hlavně na krásné Maltě ve Valetě a v nádherném městečku Mdina *4* Jinak James jako Hrabě je nepřekonatelný!!! hodně mě ten film překvapil čekal jsem jen další zbytečný remake ale opak je pravdou všem doporučuji!!! *14* *3* *14*
  • Úžasné

    Miluju historické filmy z francouzského prostředí, takže jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít ani toto další ze zpracování slavného románu Alexandra Dumase. Viděla jsem již několik verzí tohoto díla a mohu říct, že tento snímek je nádherný, má vynikající výpravu, skvělé herecké výkony, prostě bezvadně zpracovaný film, který diváka strhne od první minuty. Děj je samozřejmě trochu odchýlen a chybí řada postav, které v knize Alexandra Dumase vystupují, ale to nemění nic na tom, že je to velkolepé dílo. Mimochodem knihu také doporučuji, je to vynikající dílo, Alexander Dumas jej napsal fantasticky, lehce a čtivě. Je to absolutně moje nejoblíbenější knížka. *4*
  • sherman

    :)

    Úžasný film:) Moc se jim to povedlo hlavně to že tam zařadili do hlavní role Jamese Caviezela. Viděla jsem ho už hodněkrát a pokaždé se na to ráda dívám. Prostě ta pomsta na konci stojí za to!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit