Přejít na výpis diskuzí

Hrbáč

FILM 18.4.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Moc pěkný film, poprvé jsem ho viděla někdy před 6ti lety a letos jsem si ho stáhla do PC. Už tenkrát mě zaujal, hodně se mi tam líbil Vincent Perez, který tam působí takovým příjemným, chlapeckým dojmem. Hlavní hrdina rytíř DeLagarder (nevím, zda to píšu dobře), byl taky dobrej, roli hrbáče zvládnul perfektně a Aurora taky docela OK. Ovšem kdo mě zaujal nejvíc, byl Yann Collette jako Payrolles, myslím, že bez něj by ten film nebyl takový, on tomu dával ten nádech hrůznosti a děsivosti. Takže podle mě moc povedený kousek.
 • Rozporuplný pokus o návrat Hrbáče

  Tento film je nejspíše remakem stejnojmenného filmu z roku 1959 s Jeanem Maraisem v hlavní roli. Tak tedy, tato novější verze je oproti té verzi z let padesátých opravdu docela slabá.. Ono těch verzí tedy už vzniklo nepočítaně, ale pro mě osobně je nejlepší právě ta z roku 1959. Já tedy budu v hodnocení této novější verze nezaujatá a budu jí posuzovat, jako kdybych žádnou jinou předchozí verzi Hrbáče nikdy neviděla. Tak, co se mi líbilo bylo asi to, že tam byly zamontovány i vtipné scény a dialogy, to příběhu hodně přidalo, jinak bych se asi unudila k smrti. Šermířské scény byly taktéž velmi dobře provedené. Exteriéry a interiéry taktéž ušly, i když se dala vybrat i lepší místa, obvzlášť ve Francii, nebo ne? Ve filmu byl i nějaký ten pokus o romantiku, potažmo i erotiku. Vincent Perez na mě ve všech filmech působí tak trochu dojmem přitepleného floutka, takže se ani nedivím filmové poznámce " že si o něm lidé myslí, že je na chlapce".:-D K němu se to nějak hodilo.:-D Herecký výkon Daniela Auteuila v roli Hrbáče byl výborný, i když na herecký výkon Jeana Maraise tomu pořád něco scházelo. Jinak je ten herec velmi dobrý herec /už jsem ho viděla i v jiných filmech/ a nic proti němu nemám. Hlavní záporná postava byla dle mého názoru naprosto nejslabším článkem tohoto remaku. Nesympatický to byl, ale poněkud nevýrazný... :-// Takže celkově dávám hodnocení 7/10.
 • nika1979

  HRBAČ................NEJ°=

  HRBAč nejjjjjjjj
  ´++++++++++++++ 11111223233333
  =============155788 552202
  ------------------115561255 668 historie moje chci bejt. tejjjjjjjj době............. zamky hrady kostimi koně podané ...................**************************************************nejjjjjjjjjj*///////////////////////
  • pajka238

   Re: HRBAČ................NEJ°=

   Dobrý film,ale toho Gonzaga bych nejradši přetrhl!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* Bylo mi líto toho Neverrse!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit