Přejít na výpis diskuzí

Hrdinové

FILM 4.1.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • motýlí muž se v totmto seriálu jmenuje samuel sulivan a jako herec je to Robert Knepper
  • takezo
    Jsou pouze čtyři série...
    Ano,Sylar hraje i v té poslední čtvrté sérii...
    A motýlí muž...to nevím jistě koho myslíš.Ale když Peter Petrelli cestoval do budoucnosti,tak mu matka říkala,že by mohl za šlápnout motýla a vytvořit motýlový efekt nebo jak...
  • rex25

    Herec

    Já bych se chtěl zeptat jak se jmenuje herec co hraje v tomto seriálu. Myslím, že ho nazývají motýlí muž. Předem děkuju. *3*
  • teryyysek97

    Prosím :)

    Nevíte jestli ve 4 serii hraje sayler děkuju moOc :) *3*
  • šestá řada

    ahojky lidi, prosim vas nevite jestli uz natočili šestou řadu? ted sem akorat dokoukala patou a prave vubec nevim jestli je dalsi.
  • jahoda001

    AAAAA

    Já zbožňuju Westa je dokonalej!!!! *8*
  • heroes

    Ej nevite,kde se dá podívat na 3 řadu?Pls :DD
  • denina07

    Re: Re: Kristen Bell

    jé díky moc *4* musím se na to mrknout *3*
  • rozkova.marie

    super

    *14*
    tenhle serial je fakt nej
    hlavne se mi libi hayden , ali , milo ,
    masi
    no proste jsou vsichni nej
    *14* *14* *14* *14*
  • nefertari

    Re: Kristen Bell

    Kristen hraje ve 12 epizodách třetí řady. Je to taková malá potvůrka, ale naštvat bych jí nechtěla *3*
  • denina07

    Kristen Bell

    ahojda lidicky pls newite nekdo ve kterym dile hraje Kristen Bell? diky za odpoved
  • nikk

    Nej

    je to ten nejpepší serial co sem kdy viděl,havně miluju Ali jako Niki a Tracy...samozdřejmě taky Sylara
  • piratkaanca

    Sylar

    Sylar je fukt nejlepší...sarmy *14* *15*
  • monika_t

    Nej

    Ahojky, tenhle seriál je úplně nejlepší na světě, neznám lepší *4*
  • denwa

    Prostě supeer

    Ježiš!! To je hrozně fajn seriál.. A upe zbožnuju Hayden , Ali , Masiho , Mila , a Sendhila *4* *14* *14*
  • ester445

    hrdinové

    Muj nej serial, Mam ho moc ráda už se tesim na další díl. Doufám že natočí i další řadu. *14*
  • makulena

    super

    je to nejlepší film kterej jsem kdy viděla,je fakt super a těším se na další díly
  • naj

    najlepší seriál, aký som kedy videla i keď dabing nebol práve najlepší, najradšej to pozerám v originále
    neviem sa dočkať tretej série
  • Naj naj naj

    to je ten najlepsi serial na svete :-*** pozeram ho odvtedy co zacal na slovensku (od zaciatku jula 2008)... obdivujem najma petra a hira <3 moje lasky :D
  • Super

    Tenhle seriál je naprosto suprovej *3* To jak někdo má scopnosti a může ovládat čas nebo létat a nebo může úplně všechno,to je něco.... *3* Ale nevím kolik to má dohromady řad.Neví někdo kdy se natočí další.Sledoval sem to na internetu,ale už to skončilo *9* Zak dejte vědět,jestli to někdo víte.Mimochodem Peter je tam naprosto úžasnej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit