Přejít na výpis diskuzí

Hrdost a sláva

FILM 6.3.2022 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    "Mám duvodná osobní podezření, jestli skutečně nejde v celé této věci, v celé této kauze v Rychnově nad Kněžnou o zneužívání a o zneužití Evropských dotací samotným střediskem Péče o Duševní Zdraví Pavla Provazníka na nějaké (Městem?) přidělené přidělené byty pro středisko Péče o Duševní Zdraví v Rychnově nad Kněžnou Pavla Provazníka, na kterých si nakonec měli také své pofidérní uřednické a Soudcovské osoby z Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou dobře zvýšit své příjmy a namastit si dobře své pofidérní uřednické i soudcovské kapsy jak zmanipulovat znalecké posudky na zakázku, na objednávku už právě konkrétních osob Okresního Soudu právě v Rychnově nad Kněžnou stejně jako si už na tom všem zajistily své osobní příjmy a namastily si dobře své osobní kapsy konkrétní zkorumpované osoby z obvodního oddělení i z právě kryminálky státní policie v Rychnově nad Kněžnou, aby celou věc skutečně odložila, aby nebyla vubec projednána aby chránily před trestním stíháním samotným tyto mafiánské osoby Pavla Provazníka a podnikatele Karla Vavřína, které nakonec v jejich pochybení a v závažném jejich selhání střediska sociálních služeb Péče o Duševní Zdraví v Rychnově nad Kněžnou osobně svým vypravcovaným zmanipulovaným posudkem kryl nakonec pan Pavlíček z jejich nadřízeného orgánu sociálních služeb Péče o Duševní Zdraví se sídlem v Pardubicích, stejně tak i je skutečně v celé této věci, v celé této korupční kauze střediska PDZ v Rychnově nad Kněžnou dnes i bohužel možné, Pavel Provazník má osobně dobré styky u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou stejně jako podnikatel Karel Vavřín má u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou svou ochranu bývalích Emauz, kde osobně Pavel Provazník vypomáhá a velice dobře sám u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou. Jsou to jen osobně oprávněná duvodná podezření, žádná má konspirace, která se musí investigativními novináři dukladně a pečlivě prověřit a dukladně prošetřit nejen už státní policií i investigativními novinářemi též." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

  • MartinDyntar

    "Vyvraždit do jednoho všechny ty Soudcovsky tolik vlivné a soudcovsky tolik zkorumpované swině Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou, na jejich objednávku Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou tam "ty jejich swině v policejních uniformách" samotné státní policie v Rychnově nad Kněžnou nic nedělají, vše odkládají, vydírají a ovlivnují svědky, i chtějí mě ukladně zabít s pomocí kryminálníka a vraha, dobře vlivného soukromého podnikatele Emauz Karla Vavřína, který má dobré styky u státní policie i u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou, vše celé prostředí celé město tím dnes zahnívá, hnije a smrdí, s dopomocí nadřízeného orgánu sociálních služeb Péče o Duševní Zdraví pana Pavlíčka z Pardubic a samotného střediska Péče o Duševní Zdraví Pavla Provazníka se jednalo o přípravu dukladné vraždy mé osoby na psychiatrické klinice ve FN v Hradci Králové, kam jsem jim byl jimi donucený dobrovolně pod nátlakem už nastoupit abych nemluvil, aby mě ty swině nejlíp umlčeli. Ted bydlím na ubytovně Amas v Hradci Králové a doženu ty swině k odpovědnosti, vyvraždím za to vše co mi provedli celí personál už psychiatrické kliniky FN v Hradci Králové, kde mělo k mé ukladné vraždě dojít, udělám to v co nejbližší době za přítomnosti všech médii a České TV, aby se na to celé swinstvo a celou kauzu už nikdy nezapomělo. Mám počáteční stádium rakoviny plic, trpím a stejně v nejbližší době už zemřu, nemohu už jinak, ty swině doženu k odpovědnosti svou jejich vraždou, zaslouží si trest, odnětí svobody ve vazbě, zaslouží si za vše kryminál, a státní policie na celou kauzu vysoce se..., nedělá vubec nic. Vyvodím z toho pro ni samé také rád dusledky." MARTIN DYNTAR, Amas, Hradec Králové.

  • MartinDyntar

    "Mám rakovinu plic, upozornuji policii i média (a jednoznačně chci aby u toho byla přítomna i média, i Česká Televize) že vyvraždím celí personál psychiatrické kliniky Fakultní Nemocnice v Hradci Králové i celou rodinu politického zkurwysyna Tomáše Machance a jeho samého za jeho opakované zamítnutí mého vyplácení Invalidního Duchodu 3. stupně, na který jsem měl a stále mám v životě plný nárok. Byl jsem tímto samotným Českým Státem (Českou Republikou) v její vlastní ekonomický prospěch tolik krácený a poškozený natolik na svých osobních právech že už nebylo už žádného svého dovolání se nikde svých vlastních osobních práv ani už u právě u samotného rezortu MPSV už své osobní spravedlnosti. Soudní justice v tomhle státě je slepá, pozná sama občanskou neposlušnost Duševně Nemocných lidí ve společnosti samotnou schizofrenií, která ji sama ráda umyslně a už neprávem vyčlenuje na okraj společnosti k jejich životu na ulici a k jejich bezdomovectví v životě v tomhle státě. Jsem jen dalším bezdomovcem na ubytovně v Hradci Králové Není pro mě už jiné cesty. Poznáte sami mé osobní příkoří, kterýho jste se už u mě sami dopustily." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

  • MartinDyntar

    "Ze své opakovaně špatné osobní zkušenosti se státní obvodní policií v Rychnově nad Kněžnou a se samotným Okresním Soudem je státní policie velice už svými dobrými styky na příslušných místech, už svými konexemy a svou osobní protekcí velice sama za dobře skrz na skrz už prolezlou korupcí. Proto opakovaně žádám a lidsky výzývám celou tuto veřejnost, celou dnešní společnost a samotná média a investigativní novináře pracující právě pro masová média o pozornost ke kauze PDZ v Rychnově nad Kněžnou, ke kauze "Pavlíček, Pavel Provazník a Karel Vavřín plus občansko-právní spory uvnitř velice už závažného pochybení a nakonec i samotného selhání služeb Péče o Duševní Zdraví Pavla Provazníka právě v Rychnově nad Kněžnou, u kterého samotný nadřízený orgán těchto sociálních služeb pana Pavlíčka se sídlem v Pardubicích řádně už nezjednalo nikdy svou nápravu a bohužel zmanipulovalo i zfalšovalo svuj posudek těchto sociálních služeb u tohoto střediska PDZ právě v samotném Rychnově nad Kněžnou. Osobně výzývám, už žádám a osobně naléhám dnes k tomu aby ty zkorumpovaní "swině v policejních uniformách" ze státní policie v Rychnově nad Kněžnou, co řádně nedělají svoji práci, ale mají dobře zaplaceno v zájmu i na objednávku svých tolik vysoce postavených soudcu a vlivných uředníčku u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou aby právě tito konkrétně už nejmenovaní lidé, tito konkrétně už nejmenovaní osoby konečně byli tvrdě přitlačeni ke zdi a promluvili o všem morálně špatném u dnes právě samotné státní policie v Rychnově nad Kněžnou a u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou, kde osoby Pavel Provazník a Karel Vavřín mají své dobré osobní styky, "své dobré jméno" a svuj osobní vliv. Osobně jsem se o tom přesvědčil, že nebylo žádného morálního ani už právního dovolání své spravedlnosti v celé této věci, v celé této kauze, která má být samotnou státní policií nakonec odložena a pravě Okresním Soudem v Rychnově nad Kněžnou v jejich zájmu dobře uřednicky zmanipulována v jejich prospěch, aby byla kauza odložena a promlčena. Byl jsem proto vystěhován na ulici, byl jsem bezdomovcem a právě těmto lidem, právě těmto osobám u státní policie v Rychnově nad Kněžnou v zájmu Okresního Soudu vše právně prochází. Vydírání, ovlivnování svědku, manipulace posudku, korupce, hnus a špína "policejních uniforem" a slepích "soudních uředníčku" v Rychnově nad Kněžnou musí jednou skončit. Mluví se o tom a dukazy v celé kauze jsou. Požaduju osobně proto neuprosně dnes velice tvrdou razii na státní policii z vyšších policejních utvaru a míst Prahy, interní prověření a interní vyšetřování samotné činnosti a výsledku činnosti samotné státní policie v Rychnově nad Kněžnou, jejich konkrétních styku na příslušných místech u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou a jejího vlivu na činnost Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou zda ještě vubec funguje sám nezávisle a správně, požaduji uřednické čistky u Okresního Soudu v Rychnově nad Kněžnou, kde to hnije. Nejedná se tu o žádnou umyslnou dezinformaci, vše je pravdou, nemá se o tom moc příliš jakkoliv na veřejnosti v Rychnově nad Kněžnou už otevřeně mluvit, starosta města s tím vubec nic nedělá, městu tu bohužel celé vyhovuje. Uřednická špína a hnus toho všeho dnes dopadá na město Rychnov nad Kněžnou, které to v Rychnově nad Kněžnou celé město přehlíží a občansky toleruje. Občanská pasivita a nezodpovědnost. Proč?" MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

  • MartinDyntar

    Jeden z mála skutečně dnes znamenitých a vyjímečných filmu s Edwardem Nortonem v hlavní roli -akční drama americké produkce! A jinak po snímku "American History X" jeden z vubec nejlepších amerických filmu s Edwardem Nortonem! Toto akční drama s sebou nese překvapivě kvalitní a věrohodně přesvědčivé herecké výkony a výborné dialogy mezi herci a především dobře až vyjímečně už napsaný propracovaný filmový scénář až bych sám skutečně divácky uvěřil téměř všemu ve filmu! Autenticita hereckých výkonu a promyšlený napínavý filmový scénář vede k takové věrohodnosti a k přesvědčivosti toho že právě tohlo o čem film scénáristicky pojednává se skutečně mohlo v Americe skutečně takto odehrát!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit