Přejít na výpis diskuzí

Hříšný tanec 2

FILM 4.3.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosik

    Prosím kdo máte aspoň nějaké písničky z tohoto nejbáječnějšího fylmu poslete mi je.Diky *3*
    • lotanax

      Re: prosik

      ahojky já mám celý soundtrackový CD tak jestli ho chceš poslat ozvi se na lotanax@seznam.cz *3*
    • Re: prosik

      ahoj já mám asi dvě a mohla bych ti nějaké i stáhnout,takže se my ozvi na meila kockoviteselmy@seznam.cz
      zatím pa pa *3* *14*
  • Good

    Jj ten film je fakt nice a Diego se mi tam líbí ale takhle na těch fotkách ani nee.. ale ten film je fakt božíí
  • Film

    Úplně jsem se do toho filmu zbláznila, musím se na něj pořád koukat, hrozně se mi líbí ten tanec. Chtěla bych ho tam s Diegem tancovat. *14*
    • Re: Film

      tak to nejsi jedina ktera by s nim chtela tancovat. ten tanec je uplne bozi a diego samozrejme taky a ma uzasny oci!
  • Písničky

    Ahoj, mohli by jste mi někdo napsat co to tam hráli za písničky pls, hrozně se mi líbili, předem děkuji *4*
  • :D

    nej filmček hele jestli někdo máte soundtrack k filmu tak jestli bych vás mohla poprosit o zaslaní na můj mail .... hlavně tu písničku jak jí nazpívala i shakira .... von to v tom filmu zpívá někdo jinej ...:D hele díííky mooc :D a diego luna *14* *14* *14* *14* *14*
    • sora

      Re: :D

      a třebba vygooglit? trochu líný, ne?
  • :o)

    Miluju Diega Lunu a všechny jeho filmy...nejvíc však Hříšný tanec 2...znám ho zpaměti ale dívám se stejně pořád dokola.Mám všechny písně a jeho fotky... *14*
    • Re: :o)

      ahojky..ty máš jeho foteš?plsky pošli mi je na mail a wšecky písničky co tm sou moc dík *14*
    • karinlxviii

      Re: :o)

      prosimtě mohla bys mi nějaký (všechny) ty písničky poslat?:-)byla bys zlato
  • Hříšný tanec

    to je ten nejkrásnější film který jsem mohla vidě jsem ůplně zabouchlá do diega luny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *8* *14* *14* *14* *14*
  • Pomoc!!!

    Kdo ma doma soundtrack od tohotu filmiku,muze mi vsecny pisnicky poslat na mail plosim,plosim!!! =( ahojky..!!! *7* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit