Přejít na výpis diskuzí

Hříšný tanec 2

FILM 4.3.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalost

    Vždycky jsem si myslela že dvojka je horší .. Ale jak jsem se na ni podívala tak měním názor ... Je uplne krasny ..! *3* *14* Chci aby bylo pokračování ..! *3*
    • přesně moje řeč *14*
  • !!!!!!!!!!!!!

    To je TRHÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Konec

    Jak ten film dopadne napište mi email.Díky za odpoveď *4*
  • Krása

    Miluje tenhle film, je jiný než jednička, ale naprosto dokonalý.Nechápu, jak někdo může říkat, že dvojka je horší než jednička, když jsou to dva rozdílné filmy *14* *14* *14*
  • !!!!§§§

    pěkná sračka tenhle "film"! *9* takový klasice jako je jednička nesahá ani po paty!
  • vvaanneesskkaa

    plss

    Ahojky,prosím jak se jmenuje ten Chavier??děkuuju *14*
    • jmenuje se Diego Luna tobě se líbí nebo co ??? *6* *6* *6* *6*
    • Re: plss

      javier se veskutečností jmenuje Diego Luna *14*
    • Re: plss

      chavier se jmenuje Diego Luna *4*
      • Re: Re: plss

        Božhe můj to se nepíše Chaviér alle Javier *5*
        • Re: Re: Re: plss

          NEPIŠE SE TO CHAVIER ALE JAVIER *14*
  • robert hoffman

    prosím vás píše se tady že tady má hrát robert hoffman nějakýho tanečníka.. viděl ste ho tam někdo? jestli jo tak přibližně kdy? moc dík..
  • Chaviér

    je to bezchybnej film ten klk má tak krásný oči a všimněte si kluků na diskotékách neuměj tancovat se prostě styděj
    • madmazel

      Re: Chaviér

      tak tohle si řekla přesně a ten kluk je celej hezkej!!
    • terinka2000

      Re: Chaviér

      Jo, čárka máš pravdu. Nevíte kdo hraje toho Chaviera? Jestli jo, tak pls napište.
      Prosíííím!!!!!!!!!! *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
      Díky!!!!!!!!!!!!! A napište přímo mi (terince2000) Dííííky moc!!!!
  • lucousek

    Nemá chybu

    Moc se jim povedl druhý díl a chtěla bych pokračování. *4* Hrozně se mi líbí ten tanec a že má film svoje osobní kouzlo. *4*
    • PROSÍÍÍÍÍM!!!!

      Juéééé ten film *3* pstěě nééééjj..líbí se mi ty tance tk sexxy úpe nej a ten herec Diego Luna *14* to je kocour *14* úpe nejj herec..s nim bych tančila až do nekonečna!!!! *4*
      • Re: PROSÍÍÍÍÍM!!!!

        jo jk sem se zakecala jk ten film je úpe nejj tk sem zapoměla napsat..PrOsÍíÍm pošlete mi na mail písně z toho nejjky filmíku a foteš Diega Luny *5* PROSÍÍÍÍÍÍÍM..a mám tkowou eště prozbu: máte jeho plakáty?zaplatim *3*
        pstě musim mít jeho plakátky!! *14*
  • Havajské noci

    Nejdříve jsem di říkala že ta 2 nebude žádná sláva ale když jsem ji shlédla nedávno v TV tak mě to docela chytlo!!!Souhlasím s váma holky že je ten Diego docela hezký kus Kubánce *14* od něj bych si dala říct!!! *14* *14*
    • Re: Havajské noci

      jj a to je taky ma uuuuuuuuzasny oci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit