Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi ten film tu písničku Way Back Into Love teď hraju na klavír.
    Jeto strašně lehká skladba ale krásnáááá. :-) *14* *14*
  • marna75

    bombaaaaaaaa

    tak já jsem byla z filmu fakt nadšená,protože jsem v době Duranů,Moderňáků a Roxetů chodila po diskotékách a muzika mě vždycky zajímala a zajímá.Skládám si pros ebe muziku a když jsem slyšela o tomhle filmu,musela jsem koukat.nádhera.o to víc mě dostalo,že tu super bombu pro Coru složil syn režiséra,kterému je 11 let.já se tu patlám v 35 letech a 11 let kluk a taková bomba./vodní písen a hit skupiny pop mě zaujal okamžitě a je škoda,že už neexistovala v té své době,protože dnešní mládež už takovou písničku asi neocení.takovou klasickou popovku,dneska už jen tuc tuc tuc tuc.....hlavně basy...prostě super *3*
    • simina.1

      Re: bombaaaaaaaa

      od te doby co sem viděla tento sklvělý film s ještě lepším hercem Hugh Grantem mě zaujal tak že se s tal mým oblýbeným a písničky s tohoto filmu poslouchám každý den (protrože mě nějakým zpusobem oslovily) prostě skvělý film a skvělé písničky
      • Re: Re: bombaaaaaaaa

        prosim te když poslouchaš ty písne z toho krasnýho filmu,kde bych si je mohl taky stahnout???dekuji
        • simina.1

          Re: Re: Re: bombaaaaaaaa

          dej emajl a ja tio je pošlu v odkazu už stahnute což ?
        • maryh

          Re: Re: Re: bombaaaaaaaa

          pop goes my heard mp3 ;)
  • my.zac.efron

    Hudbu složil,slova napsal

    Nejlepšííí!! Hugh Grant opět dokonalý!!
  • Hezké až překvapující

    Jsem o dva roky starší než Alex,tak že si velmi dobře tu dobu vyjaśńuji.Velmi dobře si pamatuji když Frenki přišel s Rilexem a myslím že se tvůrci do doby trefili.Film mě opravdu zaujal a dokonce donutil ho vzhlédnout celý v jednom kuse.Což u běžných filmů nebývá zvykem.Film doporučuji nejen pamětníkům.A je též jeden z mála na který se s chutí podívám znovu.Mé hodnocení: 1 až 1- .Děkuji
  • úžasné

    hugh zde byl opět dokonalý, jeho tančící zadeček je ta nejkrásnější věc na světě, je dokonalý, všem moc doporučuju *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit