Přejít na výpis diskuzí

Hvězdná Brána: Archa pravdy

FILM 25.3.2008 19:44
6 příspěvků

Režisér Robert C. Cooper nám připravil dvouhodinové zakončení boje s Orii, kteří si chtějí podrobit naši galaxii. Oriové připravují poslední útok na Zemi, ve kterém se jim bude snažit zabránit SG-1. Tým bude vyslán do galaxie Oriů, aby zde odvrátila zkázu Země. Do naší galaxie se chystát přiletět Superbranou celá flotila Oriiských křižníků, které jsou plné věřících bojovníků. Tomin Valy manžel kontaktuje SG-1 a chce jim pomoci ukončit válku s Ori. Dříve slepě věřil v Ori, ale nyní je proti nim. Nechce dále pokračovat v "Křížové výpravě". ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ircovka

pro všechny

ahoj. chci říct, že film byl super, ale ten dabing mi moc neseděl. kdybych to měla třeba jen tak poslouchat, tak nevím vůbec kdo co říká.
    • Re: pro všechny

celkově ten dabing nic moc ... je to tím, že scénář překládal někdo jiný a byli i jiní dabéři, proto to nesedělo, hlasy a mě neseděl ani ten překlad *13*
  • jaruska199

...

Nemám ráda Mitchela... těma svýma "vtipama" se snaží napodobyt Jacka a přitom na to nemá!!! Jinak film supr
    • souhlas!
    • adinkalvicekkaty

Re: ...

Jo hej já souhlasí taky ho nemám ráda na Jacka nemá x( ale není zas nějak staršnej .... xD
  • dusoun

DESINFORMACE

Carterová a Mitchel jsou PLUKOVNÍCI! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit