Přejít na výpis diskuzí

Imaginárium Dr. Parnasse

FILM 12.1.2009 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • crazy-x

    ='(

    no prostě dokonalý film =)) opravdu se povedl , a to , že Heath umřel , tak to se ani nedá říct jaká je to tragééédie *9* prostěěě , musím "oslavit" jeho datum ůmrtí , už to budou 3 roky *9* ='(((((( no je to škoda , ale film je to úúžasný ! *14* *4*
  • kino

    čauky nevíte někdo jestli je to v kinech??
  • emo-anne

    filmíík

    Upe skvělej filmíík!! videla sem ho včera:) bylo to i dost vtipný a skvěle udělanéé...sem nadšenáá:) ZAMILOVANOST!! *14* *14*
  • charlaine

    vážně super film

    tenhle film opravdu stojí zato vidět.Ať už kvůli ději,výpravě nebo hereckým výkonům.Doporučuji! *4* *4*
  • super!

    minulý týden jsem byla v cinestaru na premiéře a fajt úplně super film! děj a samozřejmě i Heath, Johnny, Colin a Jude. klidně bych na to ještě zašla *14*
  • Re: Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

    cože? a není to trochu blbost, že by to tady bylo už v říjnu, když je tam napsané, že v kinech to bude od 11. listopadu? *7*
  • Re: Re: Heath

    Je mi to moc líto,že zemřel.Taky jsem četla jak zemřel,ale to nechla určitě sebevražda,takový on určitě není,píšete o něm vsichni hezky.Kéž by na tomto světě byla pro tohoto člověka velká pocta...
  • joey.jordison

    imaginarium

    to bude skvělej film.. už se těšim *4*
  • sweet_terule

    Re: Dotazík

    Rozhodně nehoda, četla jsem o tom spoustu článků, měl v sobě minimum prášků, opravdu jen na spaní, nechtěl umřít....
    Už za měsíc je 2. výročí jeho smrti a já stejně jako loni držím smutek.... Co vy? ;)
  • alexxxik

    Re: Dotazík

    Přikláním se k nehodě.
  • ???

    Já jsem četla,že ho budou dávat až v lednu...jak to teda je??třeba v Palace Cinemas ho fakt dávaj až v lednu..koukala jsem na rozpis *7*
  • lue

    Re: Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

    ČR 29.10. *4*
  • agnes1111

    Dotazík

    Promiňte, omluvte moji neznalost, ale... jaké teorii o jeho úmrtí věříte? Byl by schopný to udělat úmyslně a nebo to byla nehoda? Přee měl ještě malou holčíčku a pro ní stojí za to žít... *9*
  • marti.

    Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

    Tenhle film budou dávat v ČR od 1.10.2009
    a v SK od 10.12.2009
  • marti.

    Re: Heath

    Cau cau, prosim te kde si stahnul ten serial jeho?? (Roar) .. :/
  • zdenule119

    Re: Heath

    ...jo a ten ŘEV sem newiděla...ale chtěla bych to widět...mohli by to někdy dáwat třeba w telewizi...tak teda přeju,aby se podařilo wšechno přeložit... *4*
  • zdenule119

    Re: Heath

    ...to já taky ještě newim kdy má ít do kin...ale moc se na to těšim a doufám,že Heathy bude we wětší části filmu...to si nesmím nechat ujít... *4* ...a nejseš w tom sám...já bych taky moc chtěla,aby Heath žil...chtěla bych jeho podpis a chtěla bych widěět na žiwo ten jeho krásný zářiwý úsměw,kterej září až na míle daleko...a ty jeho nádherný hnědý očka,do kterejch když se podíwám,tak je hned ten swět barewnější...chtěla bych aspoň na chwilku stát wedle něj...pak už by mi bylo wšechno uplně jedno........ *9* ......aleto už se nám nikdy nesplní a hold se s tím už budeme muset wyrownat...s tím už se nikdo asi nikdy newyrowná uplně,ale už se to nezmění...a já bych chtěla wzpomínat už jen na ty chwíle,kdy byl radostí bez sebe a kdy si ten žiwot užíwal na plný pecky (což si užíwal každou wteřinou,co byl na swětě... *4* )...nikdy na něj nezapomenu a doufám,že nikdo jinej taky ne...každej rok si ho budeme připomínat jako jednoho z nejlepších herců...(pro mě je teda nejlepší... *14* )...ale teď už dost smutnění...on by si to nepřál,abysme byli smutní...on yl celej žiwot šťastnej...a už kwůli němu budu taky...takže ---> HEATHY JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* ...
  • Heath

    A kdy to má jít do kin? Chtěl bych to moc vidět... prostě na to pudu za každou cenu... Viděl jsem už skoro všechny filmy, ve kterejch hrál takže si to nemůžu nechat ujít... Viděli jste někdo ten seriál, jak natočil, když byl mladej.. Roar (Řev) sem si to stáhnul... je to pěkný, jenom je to v angličtině a titulky k tomu nejsou... něco sem už přeložil, ale má to třináct dílů... mám přeloženej teprve první... časem to ale snad přeložim všechno...
    Já chci aby Heath žil *9* ... Chtěl bych ho potkak na živo... dostat od něj autogram... chudák taky jeho dcera... bude vyrůstat bez tak skvělýho taťky... R.I.P. Heath... Farewell *9*
  • aliss67

    no jo...

    ahojky to si nenechám újsť....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit