Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ricci22

    Zajímavost

    Zajímavost: Aby se Harrison Ford ve svých 64 letech opět dostal do formy, strávil tři hodiny denně v tělocvičně, přešel na vysokoproteinovou dietu složenou z ryb a zeleniny a dostal se díky tomu do takové formy, že mohl sám dělat většinu kaskadérských kousků ve filmu.
  • ricci22

    Jo docela fajn film

    *5*
    http://ricci.blue4net.cz/clanky/filmy-ke-stazeni-zdarma/indiana-jones-a-kralovstvi-kristalove-lebky-(2008)

    *1*
  • hilarynka125

    Super film!

    je to uplně supeer filmík *4* doporučuju se na něj podívat! *3*
  • intoska

    bomba

    Já nemám ráda filmy typu Indiana Jones ale Království křišťálové lebky je bomba!Tak dobře jsem se dlouho nezasmála.Ten film má spád,jedna akční scéna střídá druhou a člověk se může umlátit smíchy Vřele doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *1* *4* *14* *3* *5* *15* *15* *15*
  • Indiana jones

    Kdo tenhle film viděl byl možná zklamaný jako já původně,kdo tenhle film viděl aspon dvakrát,pochopí jak úžasný to vlastně je,je to normálně ten starý Indy minimálně tak dobrý jako ve dvojce,neuvěřtelně se ta legenda vrátila!A že Harrison Ford vypadá na své stáří skvěle,toho si musí všimnout každý již napoprvé!Opravdu doporučuji shlédnout podruhé,podobně jako poslední bondovku,ale tady to platí daleko víc,podruhé to již byla bomba se kterou se letos může měřit jen Temný rytíř!Opravdu podle mě nejlepší film tohohle roku a Temný rytíř je až 2.,shlédněte to podruhé i já jsem to poprvé krytizoval a ted řikám že je to až neuvěřitelně hustej film!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit