Přejít na výpis diskuzí

Rezistence

FILM 8.6.2014 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super film a nemůžu se dočkat Aliance
  • Dnes jsem viděla Rezistenci, a bylo to ÚŽASNÝ... nevím co bych tu mělo víc psát. Někomu to přišlo jako kravina, ale můj názor je takový :) Celý film vás bude hodně napínat .. :D
  • Moc se těším na Rezistenci Divergence je super herci bezva 20.března jde do kin
  • V našich kinech to bude 20.března s titulkama.Taky se moc těším :)
  • Tris vypadá dost zajímavě, ale přesto se děsně těším a doufám, že to u nás bude co nejdřív..... Divergence se pocedla, tak ať to Rezistence nezkazí... dost by mě to naštvalo *4*
  • Moc se těším! Kdy to bude? Doufàm že tam bude Jai Courtney :D
    • 1. března by měla být premiéra *1* *1*
    • Jai (Eric) tam bude určitě, ale moc dlouho se nezdří protože mu Theo (Tobias/Čtyřka) vpálí kulku. No aspoň v knížním podání to tak bylo. Totiž co vím tak knihy jsou od filmů dost rozlišné protože každý má svou vlastní fantazii takže si to každý představuje trochu jinak takže já se určitě na pokračování Divergence, Rezistenci těším uvidíme jaké to bude tentokrát. Jinak Divergence jako film jsou opravdu byla překvapená protože to stálo určitě za ty dvě hodiny a něco ale pro mě určitě kniha. Kniha mě velmi nadchla a to samépokračování teď mi stačí přečíst jen třetí díl. Jinak přeji krásnou podívanou s dalších dílů Divergence-Rezistence a Aliance.
    • divergent_love
      malo by to byť 20.marca 2015 (americká premiéra). v česku to bude cca tak koncom apríla/ začiatkom mája a u nás na SLovensku okolo 8.-9. mája.
      Jai by tam mal byť pretože hrá Erica a ten je dôležitý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit