Přejít na výpis diskuzí

Interview s upírem

FILM 4.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE: ....

    Film s nejzvláštnější kombinací obsazení který jsem dopoud viděla. Nikdy by mě nenapadlo že to na mě dokáže tak zapůsobit. Film mě dost chytnul a musím říct že je to muj nejoblíbenější upírský film. *3*
    • narzis

      Re: RE: ....

      presne,naporosto s tebou sohlasim,ale víc se mi libilo hereckeho podani toma cruise nez brada pitta.....
      jinak moc se mitam libila i kirsten dunst,jsem myslela ze ten film bude novejsi,tak z roku 2000 vic ale vida,tento film byl vytvoren roku 1994 ?o rok mladsi nez ja,wow nemuzu si ten film vic vynachvalit,podle me,byl tento film v ty dobe velice uznavany,alespon mi to tak pripdane. *3*
  • Bezva filmík

    Tenhle filmík mám fakt ráda *14* *14*
    • Re: Bezva filmík

      Krásnej tajemnej výpravnej film hotové umělecké dílo *4* *3* *4*
      • Re: Re: Bezva filmík

        Souhlas :) Miluju
  • Tenhle film mě vážně zaujal a pro mě je to nejlepší film s upíry. Ze začátku jsem Lestata (Cruise) nesnášela, ale pak mi přišel totálně k sežrání *14* *14* *14* Brad Pitt se na svou roli hodil také bezvadně A Kirsten Dunst byla vážně skvělá malá upíří slečna *3* Ale i Banderas jako elegantní upír mi přišel skvělý.Pobavil mě tedy ten konec, to jsem vážně nečekala *12* Tento film prostě zbožňuju!
    • kirushka97
      Úplně přesně :3 *14*
  • Tom cruis

    jsem naprosto unešená z Toma Cruise :D je tam strašně charismatický a nevím jestli jenom já to slyším nebo mi to tak připadá ale připadá mi že má zajimavý přízvuk :D jsem se do něho v téhle roli zamilovala :D
  • kirushka97
    Awwwwww *14* *14*
    Nečekala jsem, že mě to takhle moc vezme *14*
    Miluju upíry *14* Tenhle film se stal mým nejoblíbenějším :3
    Tom je jako upír úplně neodolatelný. Dost mě vzalo, když ho poprvé "zabili" ale jak se vrátil v té hrozné podobě bylo super :D
    Úplně skvělý film, doporučuji všem. A zvláště pak, když milujete upíry stejně jako já *14* *14*
  • Super film,opravdu jsem nečekala že mě tak vezme *4* .Miluju upíry *14* .
    • kirushka97
      Přesně *14* *14*
  • cobra11

    Miami

    Mě se líbí v tomto filmu Brad Pitt *14* *14*
  • q.catherine

    :-)

    Pitt s Cruisem o.k., ale kam se pánové hrabou na Banderase!! Ten je prostě neodolatelnej a elegantně nonšalantní i jako upír *14*
    • Re: :-)

      Jak tak čtu každá máte odlišný názor xD..no já nemám moc ráda ani jednoho z nich a Toma už vůbec ne, ale v tomhe filmu mu to tam s těma dlouhýma vlasama tak sekne že jsem měla místama nutkání skočit do televize a pak rovnou na něho *14* xDD(se mi nedivte jsem vysazená na upíry xD) *1* *1*
    • doris

      Re: :-)

      ou to je svatá pravda. Ale taky musim uznat,že já Pitta nemám moc v oblibě, ale tady na tuhle roli sedl fakt grandiozně.
  • downald

    nevíte kde bych si ten film mohla stáhnout v 3gp nebo aspoň v avi
    • jjannissekk
      Na Uložto.cz najdeš všechno!
  • domcaa

    Zvláštní

    Tenhle snímek je dost působivý...když skončil...Neměla jsem porozumění jelikož jsem si řekla, že konec byl teda pěkně ,,pitomej". Přemítala jsem jestli mám vůbec dostatek životních zkušeností a inteligence abych pochopila význam toho filmu...A já sama do dnes nevím jestli jsem ten význam našla nebo jsem si jen našla odpověď, nejpravděpodobnější která se vyskytla...Vidím to jako odstrašující příklad a životopis, který říká jak je ten ,,nejčernější z darů" vrtkavý. Chvíli jste hrdí na to co jste a poté už nechcete ani minutu snášet to utrpení a říkejme tomu doživotní zatracení a chcete zemřít, ale má to háček. Nikdy neumřete a pak zjistíte, že to je prokletí. Jo, no fakt sem přemýšlela a kam jinam ventilovat své názory. Takže jsem došla k závěru, že než se stanete ,,upírem" měli byste si to pořádně rozmyslet protože to nikdy neskončí. No dodatek k hereckým výkonům...Herecké obsazení - pro mně, mladistvou moderní doby a obyvatelku konzumní společnosti bylo skvostné tudíž bych vynechala knižní výrazy a vyjádřela se přesněji...Pitt je v tom filmu fakt kus, ale toho si asi všimla každá jak tu tak čtu. Takže dopadlo to zvláštně ale přece jenom jak by to asi mělo dopadnout jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit