Přejít na výpis diskuzí

Italské prázdniny

FILM 4.3.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • no...

    To je zase něco duchaplného.Ale něco pro lidi kterým se nechce přemýšlet tu přece musí být...:-)
  • jana.str

    janastr

    hyllery a hylin *14* jsou nejlepší HEREČKY ZPĚVAČKY MODELKY *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nej zpevaka a herecka

    *14* *14* *14* hilary super zpevacka aj hereckkkkaaaaaa *14* *14* *14* *14* *4*
    • 11kiki

      Re: nej zpevaka a herecka

      máš naprostou pravdu *14* *14* *14*
  • martinashalova

    Italské prázdniny

    Tento film je fakt nej ze všech. Samozřejmě se mi líbí i ostatní filmy s Hilary Duff. Prostě všechno co je s Hilary Duff je nejlepší!!!
  • toni123

    italské prázndiny

    je to super film *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hnus

    děláte si srandu je to trapné kdo takou blbost mohl natočit. jak můžete strácet čas u takové blbosti copak ste všichni zapoměli na koltovní filmy jako je pulp fiction,black hawk down,alien. vás snad baví rychlokvašky filmy které se točí ´´jeden´´ den (myslím hodně rychle) ty filmy nemají hlavu ani patu prostě hnus
    • Re: hnus

      *kultovní
      • Re: Re: hnus

        Ježiš,tak někomu se líbí něco jinýhom,tak se nemusíš hned do všeho navážet.Já taky nejsem odvařený z toho blbýho aliena *15*
        • Re: Re: Re: hnus

          Tak proč se na to díváš když je to stráta času?! přemejšlej chytroušku :p něajakej divnej ne?!
  • Hillary Duff

    Má velice dobrý filmy je to i dobrá zpěvačka.Přímo její filmy žeru.Akorát nevím kde si stáhnout její muziku,nevíte někdo? *4*
    • Re: Hillary Duff

      www.hilary duff. cz/ hudba . doporučuji album metamorphosis
  • dorý film

    Ten film se vcelku da,že by to bylo tak úžasný to ne,ale jinak fakt fajnovej film. *4*
  • fujki hnujki

    takovej trapnej filmeček...až mi z něj bylo na blinkání.. *9*
    • Re: fujki hnujki

      ses asi fakt ..... *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit