Přejít na výpis diskuzí

Jak se krotí krokodýli

FILM 4.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film Jak se krotí krokodýli je velmi komediální. *1* *1*
    • Mě byli v roce 2006 2 roky ještě jsem byla miminko
  • Film Jak se krotí krokodýli je velmi komediální.
  • veronikasvobodova
    Film Jak se krotí krokodýli mi připadá jako druhý díl filmu Jak poslat tatínka do polepšovny *1* *1* *1* *1* *1* !!!!!!
    • že by to bylo kvuli tomu, ze to je pokracovani... filmu jak poslat tatinka do polepsovny a jak vytrhnout verlibe stolicku??? :D jen muj nazor je ze trocuh trapne pokracovani!! :((
      • taky si trapná..
    • on taky je :D
    • To bude asi tím že je to volné pokračování na filmy "Jak dostat tatínka do polepšovny" a "Jak vytrhnout velrybě stoličku".
  • ten film mi naprosto nebavil..usinal jsem u toho ...
    • u tvojeho komentare taky usinam...
    • marilynmonroe
      Už to není co to bejvalo.Připadá mi to úplně o někom a něčem jiným než předchozí dva díly.Neříkám(nepíšu), že by mě to nebavilo, ale není to prostě ono. *7*
    • Kdo jsi že tě nebaví,jelimáne.Nepochopíš srandu a v tomhle filmu je srandy až dost!!! *8*
  • bettyol

    "krokodýli" vs. "Anděla"

    Film Jak se krotí krokodýli je úplně jiný než knižní předloha Jak Anděla viděla anděla. Přečetla jsem si knížku a doufala, že film bude taky tak výborný. Bohužel nebyl. Ale neříkám, že film je špatný. Jen to obsazení je katastrofální!!! *9* *9*
  • Paráda!!!

    Po dlouhé době se objevil v televizi film, u kterého se člověk mohl opravdu pobavit, od srdce zasmát a pustit z hlavy veškeré starosti! Paní Poledňáková opět předvedla, že prostě U M Í !!! lidi pobavit a pohladit je po duši. Velký DÍK! *3* *4* *1*
  • Kde se točil

    Neví někdo kde se točil film jak se krotí krokodýli. Díky za info
    • Re: Kde se točil

      Jo to bych náhodou věděla protože sem tam hrála, takže točil se na Slovensku.
      • Ty seš tak strašně trapná jak si hraješ na někoho kdo tam hrál,jenom tak pro tvoji informaci,že se to točilo na Slovensku to ví každý,ale kde přesně to ty asi nevíš,i když vlastně bys to měla vědět když jsim tam "hrála".
  • evinek

    Náhodou

    Musím říct, že když jsem tento film viděla po 1., tak jsem ho stále srovnávala s filmem S tebou mě baví svět. A vycházelo mi, že ten 2. zmiňovaný je lepší. A to určitě je!!! Ale, že by film "Krokodýli" byl horší než "Polepšovna", "Velryba" apod. s T.Holým, to nemůžu říct. Nic proti tomuto herci a ostatním co v těchto filmech hráli. Ale já už jsem jich nakoukaná dost. Film Jak se krotí krokodýli jsem viděla asi již 4x, možná i vícekrát, protože ho máme na DVD a rádi se k němu vracíme!!! *4*
  • SUPER

    Tento film jsem viděl už vícekrát a tak nevidím důvod proč bych jej měl kritizovat jako ostatní.Knížku jsem sice nečetl, protože číst mě nebaví, ale tento film se prostě paní Poledňákové povedl jako ostatní předešlé.Prostě je teno film SUPER PODÍVANÁ. *3* *4* *3*
  • Úděsný Mádl, film alá Amerika

    Vidím, že dneska jsou všechny filmy na jedno brdo zkrátka alá Amerika. Nemají hloubku a pan Mádl (špatný to herec)je obsazen podezřele téměř v každém.
    Bohužel paní Poledňáková klesla tak hluboko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit