Přejít na výpis diskuzí

Jeden den v New Yorku

FILM 4.3.2007 17:02
11 příspěvků

Dvojčata Roxy(Mary-Kate Olsen) a Jane(Ashley Olsen) Ryanovi se vydají do New Yorku splnit si své sny. Dobrá studentka Jane chce získat stipendium na univerzitu, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli. A také se stane! V maléru naštvaného policistu (Eugene Levy), pašeráka (Andy Ritcher) a dva sympatické kluky (Jared Padalecki a Riley Smith) si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj pomohly by jste mi najít písničku která hraje když do pokoje vejde syn senátorky a holky jsou jenom v ručnících ? Prosím *4*
  • Písnička na začátku

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o pomoc. Hledám název písničky z tohoto filmu, začíná v části, kdy Jane budí Roxy a pouští rádio. Nevíte někdo, jak se ta písnička jmenuje? Kdyžtak napište na e-mail Nikosa.salina@seznam.cz
    Děkuju moc!! *4*
  • Film

Moc se mi líbí Mary-Kate Olsen v tom seriálu. Je tak krásná, že jsem mohl na ni oči nechat.
    • Re: Film

super nej filmíík :-) a podle vás kdo je lepší roxy nebo jane?
  • upirek.555

Olsenky

tk thyyy sou upaaa božííí ráda se dívám na jejich filmy... *14* *14* *14* a tento filmík kort jeee to upaaa krutýýý uplnááá krása... *14*
  • le_loulou

Kde bych mohla tenhle filmík vidět online, nevíte někdo??:)
  • mkolsen11

Super film

Super film ja milujem Olsenky *4*
  • chuckisssek

Super

Super film hlavně ta část se ♥Simple Plan♥ *1*
  • Kluci z filmu

Jak se jmenují kluci z filmu? *7*
  • jj

Supr filmik♥♥♥ *3*
  • super..

je to super film....upa moc super... *1*