Přejít na výpis diskuzí

Jonas

FILM 30.10.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo nema rad Jonas Brothers ten je nenormální blázen *16* I LOVE JONAS BROTHERS *14* *4*
  • Hello jonas brothers have the most beautiful song I love nick


    *14*
  • maeve

    Disney Channel

    Může mi někdo vysvětlit, proč dávají na Disney Channelu pořád dokola ty stejné díly a nedají nějaké nové, které jsme ještě neviděli?
    • Re: Disney Channel

      Jednoduché, je to tak u všech. Jonas mají celkem 21 epizod, které budou omýlat pořád dokola dokud nebude natočená druhá řada, která snad přijde co nejdřív. Jinak mě fascinuje jak ty díly nejdou po sobě ...
    • 123kudrlinka

      Re: Disney Channel

      ahoj...hele taky mě to štve ale v sobotu (27.3. 2010) tam dali jeden novej ráno....
  • 123kudrlinka

    help

    Ahojky hele chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo neví kdo nadaboval Kevina,Joa a Nicka v tomhle seriálu???prosíp,prosím moc o odpověd
    • Re: help

      nicka dabuje matouš ruml(comeback-lexa)
    • luida

      Re: help

      No me se zda, ze Kevina mluvi Vojta Kotek, ale nevim to jiste, jen mi tak zni:-D
      • 123kudrlinka

        Re: Re: help

        aha.....tak díky za odpověď ikdyž je třeba špatná. *4*
  • PLS kdo mi pomůže

    achojte lidičky jako před měsícem jsem byla fanynka jb.a ve fanklubu tohohle filmu,ale teď něco jakobych z toho dospěla (nic proti fans jb).a někdo upravil tenhle film a nejde se mi z něj odhlásit,ale ten film se jmenuje J.O.N.A.S!,A NĚKDO HO PŘEJMENOVAL NA jonas
    když na svém profilu kliknu zrušt členství tak mi to napíše že nejsem ve fankubu ze kterého se chci odhlásit.a když se přidám do fanklubu tak mě to zapíše do jonas a ne do J.O.N.A.S!
    HELP ME!!!!§ *4* *8*
    • luida

      Re: PLS kdo mi pomůže

      On to někdo přejmenoval a automaticky se J.O.N.A.S! změnilo na Jonas, tak zkus se přihlásit na Jonas a tam to zrušit.
      • Re: Re: PLS kdo mi pomůže

        no to jsem udělala a byla jsem ve fanklubu obodvou filmů a pak jsem se odhlásila z jonas ale stejnak mi pořád zustal film J.O.N.A.S! *16*
        • luida

          Re: Re: Re: PLS kdo mi pomůže

          Tak to už fakt nevím, a vážně ti to tam fakt vadí??????
          • Re: Re: Re: Re: PLS kdo mi pomůže

            joooooooooooo ale co to seru.
            • Re: Re: Re: Re: Re: PLS kdo mi pomůže

              no vidiš
  • luida

    Chybička se vloudila

    Už jsem našla 1. chybu. Je to v 9. dílu:kompletní opáčko.
    Když ta Amy pozve 1.den Nicka na rande a on jí řekne NE naštve se a odejde, Nick vystupuje z výtahu a přivře se mu va dveřích sako od Stelly. V té chvíli drží v ruce vypárané nitě z kytary, najednou se sakem trhne a když si ten záběr pustíte zpomaleně, uvidíte u otočeného saka kytaru celou a nepoškozenou! Mrkněte na to!
  • Časopis o Jonas Brothers

    Taky si přejete aby u nás vycházel časopis CELÝ JENOM o JONAS BROTHERS? Naše přání se může stát skutečností! Stačí jen hlasovat na webu:
    http://www.egmont.cz/
    V levém menu je anketa zda by jste si koupili časopis o JB.HLASUJTE PROSÍM!
  • joejonas

    SOUHLASí s tebou *14*
  • jonas

    JOU NEJLEPší NA SVětě!MILUJU JE! *14* *14*
    • u.z.l.i.n.k.a

      Re: jonas

      Taky souhlasím *14* *14*A miluju je!!!! *14* *14*
      • valusenka1

        Re: Re: jonas

        Ano,souhlasím ..Já je taky mám hodně ráda...Hlavně Joe... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit