Přejít na výpis diskuzí

Jonas Brothers: 3D Koncert

FILM 29.1.2009 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rowenova

    účinkující

    Účinkuje tam i Demi Lovato, zpívá s Joem píseň "This is me." z Camp Rocku. *1*
  • 3D KONCERT

    Nevíte,kdy přesně bude v Česku 3D koncert Jonas Brothers přesně ? V říjnu ? *14*
    • Re: 3D KONCERT

      *3* nwm *3* *3* *7* *7*
    • terkamalinka

      Re: 3D KONCERT

      28.10. vyjde na DVD
  • _lenicka_smile

    jhgsdf

    Já už to tk viděla v angličtině *14* *14* *14* je to boží upa xD xP *4* *4* *14* *14*
    • Re: jhgsdf

      kde si to zohnala? prosím odpíš na email gabika.karin@gmail.com ak to viete aj vy ostatní mi prosím napíšte na email linky kde sa to dá stiahnuť
  • JB

    Četla jsem že u nás by to mělo přijít do kin na podzim takže to už není tak dlouho :-) *14* *14*
  • hanullka95159

    ...

    já už sem to viděla,ale v angličtině *1*
  • dennyska

    U nás?

    Nevíte kdy to bude u nás v kinech *7*
    • Re: U nás?

      někde jsem četla něco o tom,ž e to měli dávat IMAXu, ale nějak to prý dávat nebudou. Tak nevím no.
      Snad to teda budou dávat.
      • kammflower

        Re: Re: U nás?

        Co si to stáhnout? Se slovenskýma titulkama, když už nic. *1* Já jsem třeba české nesehnala, ale oni tam toho stejně moc nenamluví a když už, tak se tomu dá celkem v pohodě porozumět. *3*
  • norie

    internetova novinka

    Jestli chcete získat AUTOGRAMY JONAS BROTHERS,nebo se dozvědět něco nového o filmu camp rock a všech jeho hercích,podívat se na camp rock videa,nebo si jen tak přečíst texty pisnicek z camp rocku,nebo se podivat na čupr fotecky a mnoho dalsiho
    jděte na WWW.JUST-CAMP-ROCK.BLOG.CZ *14*
    • Re: internetova novinka

      Camp rock už sem viděla a je božííí... *14* *15* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit