Přejít na výpis diskuzí

Jurský Svět

FILM 8.2.2009 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to fakt dost skvělý film *14* Ale máte chybu v obsazení, hlavní hrdinka se nejmenovala Beth ale Claire.
  • eliska21
    Je to ten nejlepší film co sem viděla ten začátek mě fascinoval. *1* Jurský svět se tomu to filmu nevyrovná. *7* Dočista mě odrovnal.Bála sem se u toho filmu , ale zároveň sem se i dobře bavila *3* . Sem ráda že se tento film stvořil *5*
    • To ano miluju ho *14* *14* *14*
  • Velmi zajímavý web o filmu zde http://jurassicworld.cz/
  • PaulSellers
    Bol som na to v kine a pôvodne som mal o filme lepšiu mienku. Napriek tomu, že som veďel o čom to bude a ako bude vypadať. Zdásami, že Spielberg aj režisér Trevorrow spolu so scenáristami urobili to čo urobil John Moore s filmom (Smrtonostná past 5), teda nakrútil videohru (veľká podoba s Jurassic Park The Game) a nie dobrý film. On sám tvrdil, že nepôjde o remake, ale film celý čas tak pôsobí a s trilógiou Jurský park, Stratený svet a Jurský park 3 nemá skutočne nič spoločného. Dokonca sa sním nedá ani porovnávať. Na logu je T-Rex ako to bolo aj vprvých dvoch filmoch ale v deji sa vyskytuje iba 2-krát. Je vidieť, že sa scenár počas nakrúcanie niekoľkokrát menil, lebo aj ten záver je tiež naprt. Podľa mňa to mali nechať tomu čo mal trojku ale vrátiť Spielbergovi. Zmuchlovať obidve knihy a všetky tri filmy dokopy nieje žiadne umenie. A tí dinosaury bieda. Nenaslubovali ich viacej? Radšej mohli dať pôvodné postavy aj Hammonda, kým ten herec žil. Je to podľa mňa totálny odpad. *11* *11* *11* Zlatá trilógia *1* Toto sa sňou nemôže rovnať a ani za sto rokov nevyrovná. Ak chcú urobiť aj Jurský Park 5, nech sa nato radšej vyserú, než by z toho mala byť Godzilla. *4* Jediné čo oceňujem sú vinikajúce herecké výkony (až na tých faganov)a snahu o vytvorenie pokračovania pre film storočia. *1*
    • To není pravda *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit