Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aluska33
    Nejlepší film! jako malej byl tak roztomilej a vydrželo mu to :D :***
    ILove Justin Bieber :*
  • http://www.prodej-vykup.cz/
  • Nikdy jsem ho neposlouchala, ale timhle si mě získal. Jen jsem chtěla vědět, co na tom filmu všichni měli. Bylo to naprosto super, ty záběry z koncertu v MSG, měla jsem husinu a říkala jsem si, tak tam bych chtěla být. Některý jeho písničky jsem si stáhla, poslouchám a rozhodně nebudu řikat, že je to buznička a já nevím co všechno *3* Protože tohle je prostě kluk, kterej ten talent fakt má a je jedno, jakou má výšku tónu. Většina těch lidí, co ho odsuzuje, toho Ushera nebo Seana Kingstona poslouchá. Tak co proti němu mají, když oni sami s ním pracujou a říkají si BRO ? *3*
  • *8* Nic sem nikdy proti Justinovi neměla některý písničky se mi líbily ale nikdy velká fanynka :D.. Jednou sem se nudila a na facebooku jeden kluk doporučoval ten film skouknout..Řekla sem si proč né aspoň zabiju čas :D..Koukám koukám a ten film nejvíc dokonalej hlavně Justin.. :'D*♥ Něco mě tam totálně rozbrečelo..A teď ?.. Celej pokoj vylepenej jeho plakátama tričko od něj a táta mi dokonce sehnal povlečení na postel .. :D♥
    I♥JB
  • ten film je totalne nadhernej az me to dojalo k slzam .jednoho dne jsem si prala videt justina a dotknout se a co ted hadejte jsem ve stratfordu a uživam si to jak jen to jde skoro každy den vidim justina biebra je tak sladky tak nevahejte a vykašlete se na skolu a jedte do stratfordu. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ten film jse dá u nás sehnat(jupí). *14* *14*
  • ja uz se tak tesim ze bych se zbaznila radosti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sysi-hb-jb

    hurááá

    Film Never Say Never bych si za žádnou cenu nenechala ujít. :D *14* *14* *4* *4* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • Re: hurááá

      jááj trapáás minč... na ten film bych nešel ani kdybych mrdal s biebrem... sice je pěknej a mě se líbí a aji bych si s nim zašukal ae na ten film bych v životě nešel *9*
      • Re: Re: hurááá

        a když seš do biebra tak zapálená.. nevíš kolik mu měří a jestli má předkožku nebo ne?
        • Re: Re: Re: hurááá

          No lol, tady nějakému teploušovi jménem Mr. X pořádně hrabe.:D
          • Re: Re: Re: Re: hurááá

            No a? ty jsi nikdy neviděla teplouša? pokud ne tak tady ho vidíš po prvé... a no a co... tak je justinek sexíí.... ty by sis s nim nechtěla zamrdat??? ja jo.... sice je mi 15 a ja už sem mrdal s 10 klukama(aji heterosexuály sem do toho zatáhl) ae kdyby se mi naskytla možnost byt s justinem bieberem na pokoji tak bych ho tak vyšukal že by 2 tydny nemohl chodit.... sice mam 15 ae meri mi 20cm a v prumeru 5,5....
            • nouni

              Re: Re: Re: Re: Re: hurááá

              Ježiš, co tu valíš za kódy!...Klidni se chlapečku!...Nikdo tu na tvý přiblblý řečičky není zvědavej.."Už jsem mrdal s 10ti klukama a i heterosexuály" - A co nám je po tom?..Zajeď do nory! *9*
  • nicola14

    21.4.2011

    Já už se tak těšiiiiiim!!! *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    21.4.2011 *14* *14* *14*
    • Re: 21.4.2011

      unas ten film nebude :(
      • tak jakto že jsem ho viděl? :D *3*
    • Re: 21.4.2011

      tak se z něho nepostříkej... ja už sem se z něho postříkal nejmín 1000000x ae to sem ted nepatří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit