Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem se podívala na willyho wonka na jeho rukavice tak to vypadaly jako nachové operační rukavice
  • já si to moc zasmala *1* *1*
  • Milujem ten film neviem ci to je film komedia alebo serial ale mne to je jedno a furt mi tecu sliny lebo ta cokolada vyzera sexy
  • Karlík a továrna na čokoládu

    Je to super film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Willy Miluji tě! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Že jo! Ale totálně, Jako, věděla jsem že je to on (ale už dopředu s titulků atd.) kdyby ne, tak bych ho asi nepoznala...hmm nebo až později, podle těch
    očí a rysů (hlavně lícních kostí)...
  • Johny depp tam byl k nepoznání
  • JohanaNolanova
    Ahoj, noo angličtina je můj mateřský jazyk, takže dávám přednost v originále.. Depp tam má aji hezčí hlas, a některé vychytávky prostě nejdou do češtiny přeložit tak, aby byli stejně srandovní jako v AJ.. :)
  • nika1991
    Wylli wonga/////// *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzik-depp
    Já mám tky moc ráda jeho hlas! *14* Já ho přímo miluju! *14* Chewing gum is really gross, chewing gum I hate the most!! *1*
  • zuzik-depp
    Já myslím, že asi v češtině, ale když jsem to slyšela v angličtině, nebylo to špatný *4* .
  • zuzik-depp
    Willy Wonka, Willy Wonka, tvůrce dobrých čokolád.
    Willy Wonka, Willy Wonka, jemu poctu chceme vzdát.
    Je skromný, chytrý, pohledný, jen s námahou to skrývá
    a šlechetný je náramně, jak to u géniů bývá, tak to bývá.
    To se ví, to se ví, to se ví.
    Willy Wonka, Willy Wonka, vymyslel si tohle setkání.
    Willy Wonka, Willy Wonka, nedostižný ve svém konání.
    S čokoládou kouzla provádí a na co sáhne vychází.
    Willy Wonka přichází!!!!
    TUHLE PÍSNIČKU JSEM SLYŠELA ASI 50x, ALE POŘÁD MĚ BAVÍ STEJNĚ. MILUJU WILLYHO WONKU!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • jackie28

    willy wonka

    Willy Wonka Willy Wonka tvůrce dobrých čokolád *1* *1*
  • jackie28

    Re: Re: super

    promin ale nemyslíš že je někdy dobrý utýct do světa snů?ne každej má třeba pohádkovej život tak proto je třeba fantazie lepší než realita....no a co každej někoho milujem kruci...i když je to pro nás nereálná bytost...ale ty asi nikoho nemiluješ tak nevíš jaký to je...celkem krásnej pocit žít ve snovym světě a bejt zabouchlá do hvězdy...
  • mileyhm

    Re: Chyba

    Jo a máš tam chybu ty píše se JOHNNY a ne Johny *3* *13*
  • mileyhm

    Re: Chyba

    představ si že hned první! *5*
  • jackie28

    Re: Re: Re: Jazyk

    asi tak *1*
  • ...

    Vtip je v tom, že jednoho cukráře Vonku znám osobně *1* Až na to, že se píše s jednoduchým V...
  • Re: Re: Jazyk

    Souhlas:)
  • antidicaprio

    Re: super

    prominˇ,fakt nechci bejt hnusná ale myslim že tu nikoho nezajímá jak ho strašně žereš,já ho mám taky ráda ale nemyslim že dělat z toho samí tutu nunu a johnnýsek sem a to mě ....tam ,je to troch moc fakt sorry je super jj ale co je moc.. navíc on má svojí vanesu tak nwm co řešíš jestli sníš? prober se *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit