Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film je úžasný, akce s romantickým příběhem, dokonalé! "Pošmáknou" si jak pánové, tak i dámy. Příběh sice nanejvýš nepravděpodobný, ale herecké výkony všech hlavních představitelů jsou natolik přesvědčivé, že této "červené knihovně" po asijsku ráda uvěřím. Film jsem viděla bohužel jen dvakrát a před mnoha lety a poprvé ještě ani ne celý, což mě mrzelo, hrál tam totiž hlavní roli jeden nmoc krásný asijský herec - Jina. Navíc skvěle hrál. Což u těchto líbivých typů není moc obvyklá kombinace. Kostýmy se mi taktéž moc líbily, efekty, příroda i některé interiéry. Asijci mají velmi specifické natáčecí metody, vznikají naprosto originální scény, které Amerika ani Evropa neumí. Proto se na takové filmy ráda dívám už z tohoto důvodu. Milostné scény byly na úrovni, žádné vulgarity, což oceňuji. Asie je přece jen v tomhle ještě relativně slušná oproti jiným světadílům.
    • Ještě dodatek, dost důležitý. Hudba k filmu, úžasný zážitek. Skladatel Shigeru Umebayashi je velmi schopný, složil krásné melodie a hlavně se mi líbily jak jinak než ty romantické - skladby "Lovers - Flower Garden", "Lovers", "Lovers (Mei and Jin)" a zpívaná verze "Lovers (Title Song)" od americké operní pěvkyně Kathleen Battle. Nejhůře ani ovšem neznějí skladby "Leo's Theme" nebo "Leo's Eyes" - celkem uklidňující. Z těch akčnějších melodií není špatná skladba "No way out", " Farewell No.1" nebo "Farewell No.2". To ostatní se mi "líbí" pouze při sledování filmového děje. I tak doporučuji poslechnout i jen tak jako soundtrack, je to mistrovský kus a snad jediná hudba co mě po dlouhé době zaujala k tomuto druhu filmů.
  • jitushkaa

    Konec

    Užasnej film *4* do konce nikdo neví jak to bude, co se stane... hrubé.
    Konec je hrozně smutnej *9* Ne málo jsem ho obrečela...i soundtrack je k tomuto filmu velice dobrej *3*
  • jjannissekk

    Hafo film...

    Tak tohle je úžasnej film,viděla jsem ho zatím jen jednou,ale hrozně se mi líbil,ale konec je úplně smutnej a plnej krve... *3* *7* *9*
  • intoska

    Klan

    Spousta lidí zamotaný děj tohoto filmu nepochopila,tak se to pokusím vysvětlit:policista Leo a jeho mladší pomocník Jin podezírají tanečnici Mei,že patří ke Klanu.Vymyslí tedy plán ,podle kterého Mei Leo uvězní a Jin osvobodí,získá si její důvěru a dostane se na kobylku Klanu.Plán vychází,ale na cestě se do sebe ti dva zamilují.Mei ale také něco tají...Nakonec se však Jin dostaneke klanu i s Mei.Vůdkyně klanu ale ví,že je Jin od policie a uvězní ho.Vyjde najevo,že Mei vůbec není slepá a Leo patří ke Klanu a působil u policie jako špion.Navíc je zasnoubený s Mei a celá akce byl podvod na Jina,aby ho mohli zlikvidovat.Mei dostane za úkol Jina zabít,aby nemohl klanu škodit,ale neudělá to,protože je do Jina zamilovaná.Jin ji přemlouvá,aby s ním utekla.Mei se rozhodne pro útěk a rozjede se za ním.To se ale dozví Leo a hodí po Mei dýku,která ji zasáhne.Pro Mei se vrací Jin a zjistí,co se stalo.Začnou s Leem bojovat na život a na smrt.Umírající Mei Přeruší jejich souboj a řekne Leovi,aby nechal Jina jít,jinak ho zabije.Má totiž dýky.Leo ji ale neposlechne a Mei dýku hodí,ale Lea nezasáhne.Ten vzdá souboj a odejde do lesa,kde podlehne svým zraněním.Hned nato zemře i Mei.Jin je jediný,kdo přežije...
    • mamikalka

      Re: Klan

      to muže bejt dobrý ale hrozně smutnyy *9*
  • Klan létajících dýk

    tanhla film je mezi nejhezcima,ktere jsem kdy vydela je super.A korat je skoda ze skonci spatne. *1* *14* *14* *3*
  • intoska

    klan

    ten film to je prostě pastva pro oči opravdové vizuální hody *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit