Přejít na výpis diskuzí

Kletba bratří Grimmů

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajisha

    Štáb

    Můj strejda, kterej dělá se zvířatama(cvičí je)pro různý filmy se podílel i na tomto filmu...Protože je to chlap jak hora, poprosily ho, jestli by nemohl hodit s Heatem L. do sena, jelikož je pěkně težkej, nedá se říct, že tlustej...Na obrazovce se zdál být Heath jako pírko a drobné postavy, ale podle strejdova vysvětlení, byl KUS chlapa! Strejda se podílel i na filmu "Kuky se vrací" jestli jste to viděli...Tak jak tam leze ta stonožka, tak to je právě mého strejdy...Můj strejda se jmenuje Dan Valenta..! Byl i v televizi na TV Barandov! *3*
  • zdenule119

    THE BÉÉÉST...

    ...TAK JAKO MUSÍM ŘÍCT,ŽE TENHLE FILM JE PROSTĚ BOŽÍÍÍ...JE SUPROWĚ ZPRACOWANEJ...A OBSAZENÍ???...NO LÍP SI WYBRAT NEMOHLI...NEJLEPŠÍ TAM JE PROSTĚ HEATH... *14* *14* *14* ...ON JE NEJLEPŠÍ WŠUDE... *14* *14* *14*
  • mysak.kol

    mráz

    v určitých momentech mi běhal mráz po zádech, ale líbilo se mi to, hlavně obsazení je skvělý. *15* *15* *15*
    • danielka1996

      Re: mráz

      fakt skvěly,uplne krasne udelanej film,pri nekterych scenach mi fakt behal mraz po zadech :D
  • aliss67

    My Jacob

    Ten film je dost drsný,ale paci sa mi ,najlepsie je to ,oklamat a získat peniaze,ako to robili Jacob a Will *4* *14*
  • l.enik

    super filmek

    Myslím si že je to opravdu dobrý a v jistém ohledu zajímavý snímek.Dost jsem se nasmála při Heathovích scénách.Byl tam super. *14*
  • Povedené!

    Tenhle film je vážně povedený. Je to pohádkový horor u kterého se můžete i zasmát. *5* *15* *15*
  • dada.

    Kritika

    Mně se tento film taky líbil a velice mě mrzí,že je tolik kritizován.Taky bych měla k nějakým scénám výhrady,ale brala jsem to jako příjemnou oddechovku u které jsem se hezky pobavila.A myslím,že námět a jeho zpracování bylo velice zajímavé.
  • chameleon-j

    Mazec filmík!

    Vážně povedené dílko. Všichni herci podali super víýkon. A Heat je naprosto sladkej s těma brejličkama, *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit