Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomoc

    Prosim nevim jestli to nekdo precte ale potreboval bych vedet kdo zpiva tu pisnicku na konci filmu v titulkach me se hrozne libi *14* chtel bych ji poslouchat prosim nevite nekdo nazev interpret a songu ?
    • lenca29

      Re: pomoc

      ahoj, tu pisnicku mam, mozna mam tedka nevim jak ta pisnicka je ale vim jiste ze sem ji mela nebo mam
  • Super!

    To je nejlepší film na světě *15* *15* *15* *15* *15* *3* *1*
  • SONG

    nevite jak se jmenuje ta pisnicka uplne na konci jak to skonci??
  • :'(

    Páni ten je skvělej... U žádnýho filmu jsem nebrečela skoro půl hodiny bez přestání *4* Takovejhle film je jenom jeden... Prostě výbornej *4*
  • Písnicka

    ahoj, nevite nekdo jak se jmenuje ta posledni pisnicka filmu? Jak se vrati zase mladej a je rad že je vse pri starym, hrozne dojemny...!!! Moc bych ji chtel, díky
    • Re: Písnicka

      New Radicals – You Get What You Give
      • Re: Re: Písnicka

        diky
        • Re: Re: Re: Písnicka

          P.S hrála aji ve Scooby Doo ;))
  • Poučný film

    I když je to komedie, musím říct, že pokaždé se u ní dojmu k slzám /to není myšleno hanlivě/. Tak první polovina je komediální /i díky mimoňovi Ch. Walkenovi/, k Adamovi Sandlerovi tak nějak patří už ten možno říci jednoduchý, prvoplánovaný, lacině působící humor /např. scénka s malým šmeklem "velkým" jak bonbónek Tic Tac/. V jeho podání je to přesto dokonalé, i když vím, že pro těžké intelektuály ubohost na kvadrát. Druhá polovina jakoby ztrácela grády, byla trochu zmatečná, překombinovaná. Byla spíše k zamyšlení a více poučná - dávala takové poselství lidstvu, že špatně žijeme, resp. přežíváme, zabýváme se raději prací či jinými nedůležitými věcmi jako honbou za penězi, abychom měli více a více /hamty hamty, ať mám víc než tamty/, místo abychom věnovali svůj drahocenný čas jak sobě, tak lidem, které milujeme a kteří mají rádi nás. Život je příliš krátký a většina lidí si to uvědomí až na smrtelné posteli, ale na nápravu chyb je už samozřejmě pozdě... První film, u kterého mě Adam překvapil v tom směru, že oplývá nejen komediálním talentem, ale že dokáže zahrát stejně tak dobře i drama. Ve filmu hrají veskrze sympatičtí herci a podávají herecké výkony, za které se nemusí stydět. Hodnotím známkou 10/10.
    • kiss.miss
      to je i muj názor :-)
  • Fakt užasny film *15* velmi dojemny *4* *4* *4*
  • Prosím...

    Ahoj.. Mám na vás jeden dotaz.. Prosím, nemohl by mi někdo říct, kdy bude tento film Klik v televizi? Prosím, odpovědi posílejte na můj email nebo na web http://charming-charmed.blog.cz Díky.. Tomu kdo mi to napíše budu maximálně vděčná.

    Předem děkuji.
  • Písnička

    Ahojda, taky bych moc ráda věděla jak se jmenuje asi ta předposlední pisnicka ve filmu? Jak se vrati zase mladej a je rad že je vse pri starym. Zpívají tam to "baby baby baby" Děkuju předem za odpověď :))
    • Re: Písnička

      http://www.youtube.com/watch?v=Mk-t dsonJlk
      *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit