Přejít na výpis diskuzí

Klub rváčů

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Tolik jinak závažná osobní frustrace a extrémistická už radikální nenávist k hodnotám právě samotné dnešní americké přespříliš už masové konzumní společnosti bohužel jen formou temného žánru noir thrilleru Davida Finchera, formou duvtipu svým zpusobem prostřednictvím i sebeironie a sarkasmu od Davida Finchera. Bylo by to skvělé drama kdyby to bylo natočené více jako autentické realistické drama vzhledem k tomu že Chuck Palahniuk, na jehož literární předloze jeho knihy "Klub Rváču" byl celí film pak přesvědčivě, ale nevěrohodně už bohužel natočený, Chuck Palahniuk v knize věrně reflektoval tolik své osobní zkušenosti s nespavostí a s depresí i se založením právě skutečného ilegálního "Klubu Rváču" formou sebeironie a sarkasmu, přesto snímek Davida Finchera byl v Americe zakázaný a měl být dokonce k jeho samotného uvedení v amerických kinech puvodně i post produkčně režijně o něco zkrácený, jinými slovy cenzurovaný pro jeho častěji explicitně už drsné šokující scény.

  • MartinDyntar

    Aha od Amíku jejich protikonzumní manifest?!!! Aha, tak to tu ještě skutečně nebylo!! Film, který by byl mnohem lepší kdyby byl natočený raději v EVROPĚ a zustal by už raději proto EVROPSKYM pohledem na Ameriku, ale nebyl a nezustal a skončil fiaskem a katastrofou!!! Opět násilí ztvárněné pro ZABAVU, opět heroizace násilí ze strany AMERIKY!!! Ameriko, zustan si proto raději tou Amerikou sama pro sebe!!

  • MartinDyntar
    Vyděl jsem a byl by z toho jistě dobry proti konzumní manifest ale nebyl. Bohužel nebyl. Očekával jsem od filmu mnohem vice než mě mohl nabídnout. Velká škoda. Nadějný film skončil fiaskem. Osobně nevím nepochopil jsem
  • love007
    Tyler ♥ ♥ ♥
  • hero1111

    O filmu

    Tento film jsem shlédl teprve nedávno. A ještě teď uvažuji o tom , co sem to vlastně viděl. Tento snímek je velice povedený a já jej teď nemůžu dostat z hlavy.
  • marlon83

    Tričko Fight Club

    Tričko Fight Clubu jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit